anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

jak wystawic frę bez Vat

sally11_2009
#10 Popularyzator#

Nie jestem płatnikiem VAT,do tej pory do zakupu dołaczam ręcznie wypisany paragon.Chciałabym,aby Allegro wysyłało fakture bez vat do klienta,jak ustawic te opcję w wystawianych przedmiotach ? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

sally11_2009
#10 Popularyzator#

ale mnie chodzi o to ,jak zaznaczyc własciwą frę podczas wystawiania lub edytowania przedmiotu..chodzi o to czy zaznaczyc *wystawiam fre bez Vat*? czy inaczej?

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@sally11_2009 Tak, wtedy zaznaczasz opcję, że wystawiasz fakturę bez VAT. Pamiętaj, że to nie Allegro wysyła faktury - Ty musisz taką załączyć, zgodnie z wyjaśnieniem w wątku powyżej 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

sally11_2009
#10 Popularyzator#

Rozumiem,tylko nadal nie wiem,czy taka fakturę bez vat generuje Allegro,ja tylko ją wysyłam klientowi,czy ja muszę miec program do fakturowania i sama generowac te frę... aby ją potem wysłac kupującemu.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@sally11_2009 Jak już wspomniałam, to nie Allegro wysyła faktury - Ty musisz ją załączyć, czyli samodzielnie wygenerować i dodać do zamówienia. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Allegro wystawia FV Tobie za korzystanie, Ty wystawiasz kupującemu, masz tam możliwość zaznaczenia FV z 0VAT.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@sally11_2009 w ustawieniach wejdź w mój asortyment zaznacz, wszystkie aukcje i na dole edytuj i opcje faktur 

Zrzut ekranu 2023-09-18 085515.png

zmieniasz na faktura bez vat

Zrzut ekranu 2023-09-18 085624.png

Do tego możesz mieć program co sam doda fakturę do panela i wyśle klientowi, lub wystawiasz w dowolnym programie, piszesz recznie i skanujesz i sam dodajesz klikając znaczek po prawej po dodaniu faktury dostanie ją klient 🙂

Zrzut ekranu 2023-09-18 085838.png

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów