anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zmienić rozmiary produków

Shop4Fans
#10 Popularyzator#

Witam, mam pewny problem, producent koszulek zmienił nam tabelę rozmiarów i chciałbym zmienić również te rozmiary na naszych ogłoszeniach allegro, aczkolwiek nie mogę tego zrobić osobiście, jest pewien sposób by to zmienić ale tylko w przypadku kiedy zgłoszę tak zwany "błąd w ofercie" wtedy jest możliwość zmiany rozmiaru, nie mogę go zmienić osobiście, chciałbym poznać jak to wygląda w przypadku zmienienia rozmiaru po prrzez "zgłoszenia błędu w ofercie", jak długo trwa taka zmiana przez allegro gdyż również muszę wrzucić zdjęcie tabeli rozmiarów równocześnie z zmianą rozmiarów przez allegro. 
Nie chciałbym stracić dnia sprzedaży oraz uniknąć kłopotu z klientami.

Moja kategoria produktu to:  Sport i turystyka, Sporty drużynowe, Dla kibiców, Koszulki 

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Shop4Fans Przykro mi, ale nie jestem w stanie podać Ci konkretnego czasu, ponieważ jest on zależny od ilości zgłoszeń. Jeśli zmiany w produktach zostaną wprowadzone, zostaniesz poinformowany o tym mailowo. Poprzez formularz "zgłoś błąd w produkcie" możesz dodać nowe rozmiary oraz zdjęcie z tabelą, dzięki temu ono również będzie zaktualizowane. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Shop4Fans
#10 Popularyzator#

O to świetnie ! a jeśli chodzi o tytuł mogę go zmienić ? gdyż mam rozmiar podany w tytule ogłoszenia 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Shop4Fans Doprecyzuj proszę, czy masz na myśli zmianę nazwy produktu w katalogu, czy tytuł swojej oferty. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Shop4Fans
#10 Popularyzator#

Wybacz, chodzi mi dokładnie o tytuł mojej oferty 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Shop4Fans Procedura zmiany tytułu oferty wygląda następująco:

1. W tym formularzu zaznacz "zgłoś naruszenie dotyczace opisu - inny powód".

Napisz, że prosisz o umożliwienie zmiany tytułu oferty. Podaj numer oferty oraz tytuł, który chcesz wprowadzić. 

2. Następnym krokiem jest weryfikacja. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia prośby otrzymasz informację mailowo, że oferta została zakończona w celu umożliwienia zmiany tytułu.

Oferta zakończona w ten sposób nie wpłynie na Twoją jakość sprzedaży. 🙂

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Shop4Fans
#10 Popularyzator#

Oferta zakończona? można doprecyzować jak to będzie wyglądać ? czy moja oferta zostanie wstrzymana aby umożliwić mi zmianę tytułu ? 
Czy poniosę jakiekolwiek straty ?  (rozumiemiem że nie wpłynie na jakość sprzedarzy) aczkolwiek liczy się dla mnie czy stracę recenzję na danej ofercie, czy stracę informację że np. 200 osób zakupiło tę ofertę, na tym bardziej mi zależy 

 

oznacz moderatorów