anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jeśli chodzi o alkohol, to pod jego wpływem był Wasz pracownik, ten który usunął oferty...

AGD-RTV-IT
#13 Ambasador#

lub ten, który wprowadził dane wejściowe do bota.

alkohol.png

Tym bardziej jest to kuriozalne w chwili, gdzie Allegro samo chciało wprowadzić sprzedaż alkoholu

@N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @Sa_nova @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  zerknijcie na oferty nr 12601560138 oraz 13078693853 i powiedzcie gdzie tu jest alkohol w tych pilotach. Jak jednak nie ma, to prosimy o jak najszybsze odblokowanie ofert i anulowanie upomnień.

 

Pozdrawiamy
PHU MAR-SAT
oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

KOGIEL_T
#10 Popularyzator#

Mam ostatnio wrażenie, że te boty Allegro, żyją własnym życiem, a następnym razem w sekcji UWAGA! dopisz, że wasze piloty są bezalkoholowe, tak dla pewności😉

oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@AGD-RTV-IT 

Przepraszam, mały offtop. Gdybyś miał już takie dostępne, daj proszę znać. Chętnie kupię. Stara będzie miała trudniej namierzyć mnie na wykroczeniach domowych 🙂

oznacz moderatorów

Starkrak
#10 Popularyzator#

Hmm Prawdopodobnie zadziałało allegrowe AI i połączyło oglądanie filmów na Netflixie z wieczornym sączeniem lampki wina. Dobrze, że Cię nie oskarżyli o rasizm i propagowanie niewolnictwa za używanie baterii niklowo kadmowych w pilocie.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@AGD-RTV-IT Konsultuję tę sprawę. Kiedy dostanę odpowiedź, odezwę się ponownie.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@AGD-RTV-IT poszli w boty i automatyzację ja prze 15 lat nie napisałem tyle zgłoszeń i odwołań co przez ostatnie 2 mc 😞 Łączą byle jak, zmieniają kategorie ble jak, upomnienia za oferty które są zgodne z regulaminem 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@AGD-RTV-IT Komunikat w powiadomieniu nie jest błędem.

Przekazano mi, że jako EAN podałeś kod alkoholu, dlatego oferty zostały zakończone. Odblokowaliśmy możliwość ponownego wystawienia tych ofert. Wcześniej upewnij się jednak, że kod EAN jest prawidłowy.  

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

AGD-RTV-IT
#13 Ambasador#

@nat_not dziękujemy za wyjaśnienie sprawy.

Przy okazje serdeczne pozdrowienia dla Pani @k_owczarek1 z zespołem. Jakby od początku kontrolowali kody EAN i je weryfikowali, to nie doprowadziliby do takiego bu..., znaczy bałaganu w katalogu. Nie potrzeba byłoby dodatkowej pracy teraz i mniej nerwów byłoby dla sprzedawców.

Pozdrawiamy
PHU MAR-SAT
oznacz moderatorów