anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Klient zapłacił za towar ale brak kasy wśrodkach do wypłaty

MAMY ROZWIĄZANIE!
Mpamix
#8 Zapaleniec#

Witam, mam dzisiaj taki przypadek , zauważyłem że leca zamówienia , wszystkie zamówienia opłacone a ja nie  mam zaksięgowanej jednej wpłaty przez klienta

wcześniejsze i pożniejsze zakupy doliczone są do salda do wypłat a  wśrodku brakuje kasy z jednego zamówienia na ponad 1000zł , to normalne? miał ktoś taki przypadek ? wcześniej raczej nie sprawdzałe czy sie wszystkie wpłaty klientów doliczają do wypłaty na nastepny dzień

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11
LEW433
#21 Demiurg#

Masz że zakup opłacony i nie ma kasy?

oznacz moderatorów
Mpamix
#8 Zapaleniec#

Tak dokładnie , a z tego co widze prowizja pobrana

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

Jest tutaj opisane kilkaset  zawiadomień że klient zapłacił a to jest oszustwo.  Niczego nie potwierdzaj, niczego nie klikaj.  Zobaczysz kasę na koncie wtedy działaj.

oznacz moderatorów
Mpamix
#8 Zapaleniec#

Ale ja na liscie sprzedanych przedmiotów mam status opłacone , a na saldzie do wypłat widze wcześniejsze wpłaty klientów i pózniejsze a tej wpłaty brak

oznacz moderatorów
Mpamix
#8 Zapaleniec#

Ja tu nie mam czego potwierdzać , status opłacone , faktura do wystawienia i do nadania w one kurier, tak jak pisałem zakup był około 16-tej , wcześniejsze i pózniejsze wpłaty klientów widze na saldzie do wypłat

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Moze za pobraniem?

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Mpamix poproszę numer tego zamówienia. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Mpamix
#8 Zapaleniec#

07e5a892-48fa-11ef-9221-352d6c74a256

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Mpamix dzięki, to zamówienie z płatnością przez Allegro Pay Business, więc w tym artykule znajdziesz informacje jak jest księgowana. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Mpamix
#8 Zapaleniec#

Ok klient dostaje towar wy bierzecie prowizje a ja czekam na kase 😀

oznacz moderatorów
mm-computers
#11 Animator#

Płatność otrzymasz bezpośrednio po zakupie klienta – tak, jak dla innych metod płatności.

Płatność jest realizowana zwykłym przelewem. Czas księgowania przelewu tradycyjnego to 1-2 dni robocze – w tym czasie środki zostaną odnotowane na Twoim rachunku.

  • Potwierdzeniem zapłaty będzie status płatności Opłacone w zakładce Zamówienia. PragmaGO realizuje płatność bezwarunkowo. Dalsze rozliczenie transakcji leży po stronie kupującego i PragmaGO. Dlatego gdy tylko zamówienie uzyska status Opłacone – możesz je realizować.
  • Zapłatę za towar znajdziesz na rachunku bankowym, który został przez Ciebie wskazany do wypłat na Allegro. Nadawcą przelewu będzie dostawca usługi Allegro Pay Business: obecnie to firma PragmaGO S.A. W tytule przelewu znajdziesz numer zamówienia, na przykład „Płatność za zamówienie nr 999”.

Oprócz tego przychodzi mail z informacją o płatności przez PragmaGO. Przelewy faktycznie księgowane są szybko.

 

PS. PAMIĘTAJ, ŻE PRZY ZWROCIE KASĘ ZWRACASZ PRAGMAGO, A NIE KLIENTOWI !

oznacz moderatorów