anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

kody

znaczek
#10 Popularyzator#

Mam pytanie do moderatorki odpisującej w temacie kodów EAN. Tak na dobrą sprawę O CO W TYM CHODZI??? Był okres, w którym tłumaczono sprzedawcą, że kupujący szukają po kodach i to ma im ułatwić szukanie BZDURA. Jeszcze nie  spotkałem osoby, która szukała by towaru po kodzie EAN. Sam jestem na Allegro ponad 20 lat i do głowy by mi nie przyszło szukając towaru wpisywać EAN. Tak na dobrą sprawę, jak szukam "żarówki" to interesuje mnie jej moc, rodzaj światła, gwint, temperatura barwowa, jasność i może jeszcze kilka innych parametrów I TYLKO I WYŁĄCZNIE PO TYM SZUKAM OFERTY, KTÓRA MNIE INTERESUJE. Na dobrą sprawę, skąd mam wziąć kod akurat tej żarówki której szukam???

Jeżeli miałbym być szczery to kody EAN ułatwiają życie sprzedającym podczas wystawiania aukcji. Chociaż trzeba powiedzieć, że ułatwiały by, gdyby nad weryfikacją tych kodów KTOŚ czuwał i je na bieżąco weryfikował. Nie jeden raz wystawiając aukcję wpisałem kod EAN z opakowania wyrobu z poważnej firmy i na koniec klikając WYSTAW otrzymuję informację W NASZYM KATALOGU MAMY JUŻ TAKI WYRÓB. CZY CHCESZ POŁĄCZYĆ AUKCJĘ Z KATALOGIEM?

NIE!!!!!!!

BO WYSTAWIAM MŁOTEK A W KATALOGU SĄ GACIE -  PARANOJA

Stare powiedzenie mówi, że jak nie wiadomo o co chodzi to CHODZI O PIENIĄDZE.

Sprzedaję "COŚ" które nie ma kodu, a bez niego serwis nie pozwoli mi wystawić aukcji. Mam kupić kod tylko po to żeby wystawić to"COŚ".

I tu moje pytanie SKĄD KUPUJĄCY BĘDZIE ZNAŁ TEN KOD, ŻEBY ŁATWIEJ ZNALEŹĆ SZUKANY TOWAR???      NIGDY GO NIE POZNA bo to mu do niczego nie potrzebne. Wpisze w wyszukiwarkę "COŚ" i po kłopocie. Gorzej jak wpisze "COS" bo w tym przypadku serwis mu nie ułatwi poszukiwań. Allegro ma najgorszą wyszukiwarkę i dobrze było by nad tym popracować a nie kombinować JAK UTRUDNIĆ ŻYCIE SPRZEDAJĄCYM I JAK ICH OBCIĄŻYĆ DODATKOWYMI KOSZTAMI.

JA WIDZĘ JEDNO. SERWIS MA ZBYT DUŻE DOCHODY, BO OBROTY W HANDLU INTERNETOWYM ROSNĄ, ALE CO ZA TYM IDZIE TRZEBA WIĘCEJ CZASU POŚWIĘCAĆ NA MARUDZENIE SPRZEDAWCÓW.

PO CO ??????????

DOPROWADŹMY DO TEGO, ŻEBY CI NAJMNIEJSI Z KTÓRYCH MAMY NAJMNIEJSZY DOCHÓD ODESZLI. NAM ZA DUŻO KASIORKI NIE UBĘDZIE, A PRACY I PROBLEMÓW BĘDZIE MNIEJ

 

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

krejzole
#14 Krzewiciel#

Kiedyś było dużo sprzedawców i prawdziwe perełki, białe kruki. Teraz znów odżyły giełdy staroci. Rozmawiam ze sprzedawcami mówią że kiedyś handlowali tym na allegro. Wycofali się przez według mnie dziwną politykę portalu.  Jak jedziesz na giełdę po starocie to przy okazji kupujesz wszystko pozostałe co ci potrzebne. Jak im pieniążki śmierdzą trudno, rynek sobie poradzi.

oznacz moderatorów