anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

komentarz negatywny od Client:35066203 aukcja (9745817558) i (9544015315)

CZYTAMzZAKLADKA
#9 Pomysłodawca#

dzień dobry

treść komentarza: "Książki były używane !!!!! 

Problem w tym, że ja sprzedaję tylko książki używane i te aukcje tak były wystawione i opis odzwierciedlał stan książek UŻYWANYCH. Czy Allegro cofnie ten komentarz, gdyż narusza on zasady sprzedaży na Allegro i  jednoznacznie wskazuje na pomyłkę co do istoty sprzedaży. Proszę o mailową odpowiedź. Z poważaniem Krystyna Sułek

oznacz moderatorów
30 ODPOWIEDZI 30

LEW433
#21 Demiurg#

@pulkownik66 Świat bajek jest bardziej "prawdziwy".😁

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

To była książka o Jodze.  Medytacja, relaksacja i te sprawy 😊

_____________
Kama
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Kaliope_Brzeg To także ciekawa "pozycja".😁

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@Kaliope_Brzeg  No to żeś go wymiśkowała z tą Jagą, teraz chodzi spięty i nerwowy.Nie ma jagi- nie ma relaksu🤣

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@pulkownik66 Została nam "babo jaga".😁

oznacz moderatorów

CZYTAMzZAKLADKA
#9 Pomysłodawca#

Sprawdziły się prognozy: Allegro przyznając mi rację co do niesprawiedliwej oceny (nawet zostały sprawdzone wszystkie dane) nie usunęło komentarza. Nie spełnia kryteriów do usunięcia . Twierdzę, że kryteria usuwania są dziurawe:(( i szkodzą sprzedającym. Mnie na pewno.  Dziękuję za dyskusję i pozdrawiam wszystkich Krystyna

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@CZYTAMzZAKLADKA Cały ten system komentarzy jest dziurawy jak sito.  Nie przejmuj się i rób swoje. Wszystkie Twoje negatywy są od czapy. Jeden za używane książki, drugi za okładkę zagiętą którą widać jak byk na zdjęciu i w opisie, trzeci za cenę wyższą niż ta na okładce.  Każdy rozgarnięty klient widzi, że bardzo dbasz o poziom sprzedaży, a nierozgarnięci jak widać od czasu do czasu się trafiają i trzeba z tym żyć 😊

_____________
Kama
oznacz moderatorów

Adekpol
#13 Ambasador#

@CZYTAMzZAKLADKA 

Jak masz czas i porobnione dowody, zgłoś sprawę w sądzie jako jawne działanie na niekorzyść firmy, przy okazji można też posądzić Allegro że na takie coś pozwala, skoro przyznali Ci racje to potwierdzili że jest to takie działanie

@nat_not 

@msniezek 

Jak to jest możliwe w ogóle?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Adekpol Sprzedająca otrzymała od nas wyjaśnienie w mailu. Dodatkowo wysłała do kupującego wniosek o usunięcie opinii. Na podjęcie decyzji ma on 14 dni. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Adekpol
#13 Ambasador#

Wiadomo że nie zostanie to usunięte, szkoda tylko że nikt nie potrafi wyjść poza ramy regulaminu, zasady usuwania ocen są kiepskie, i podejrzewam że większości z pracowników All doskonale sobie z tego zdaje sprawę, jednakże pomimo jawnego łamania prawa, nadal z tym nic nie jest zrobione 

oznacz moderatorów

CZYTAMzZAKLADKA
#9 Pomysłodawca#

witam

Na sąd mi szkoda czasu i zdrowia:((. Podzielam opinię, że  zasady usuwania ocen są dla kupującego i nigdy dla sprzedającego, i  większość z pracowników Allegro doskonale sobie z tego zdaje sprawę. Żeby chociaż w części ten gość miał rację!!! Obniżył mi oceny w sumie o 12 punktów, czyli nie do odrobienia i  nie wiem jak długo. Żegnaj super sprzedawco i za co tak? Otrzymałam wyjaśnienie, owszem, które jednak nic nie zmienia. Pan na pewno nie cofnie komentarza, skoro do tego czasu tego nie zrobił. Trudno. Jakoś przeżyję, i jak pisze  Kaliope  "trzeba z tym żyć"

oznacz moderatorów