anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kto w końcu odpowiada za informacje zamieszczone w ofercie?

cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

@N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @Client:110944380 @w_kiwi @Sa_nova @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

Usiłuję wystawić aukcję. Podaję wszystkie wymagane ( prawidłowe, dostarczone przez importera ) informacje i na końcu system podsuwa mi podobny produkt do połączenia w którym informacje są podane ale totalnie poprzestawiane i pomylone. Między innymi waga elementu ( który waży niespełna 30 G jest podana 2 kG )Teoretycznie mogę zgłosić błąd i robię to, ale po naniesieniu wszystkich poprawek sprawa się powtarza. Nie mogę utworzyć nowego produktu  gdyż ponownie jest mi podsuwany poprzedni. Mam tam do przesyłki dołożyć połówkę cegly aby waga się zgadzała i olać to? Czy ktokolwiek weryfikuje to co niektórzy sprzedający wypisują?

Wcześniej był jeszcze przycisk Nie łącz z produktem. Obecnie  pozostały już tylko " zgłoś błąd, wróć do edycji i połącz z produktem. Mam tam dopisywać różne bzdury aby tylko powstała różnica i wtedy dopiero system utworzy nowy produkt?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@cztery_bez_atu gdy zgłaszasz błąd w produkcie, czy nie pojawia się komunikat dotyczący stworzenia nowego produktu, który zostanie zatwierdzony po weryfikacji, z którym możesz połączyć ten produkt?
Podaj proszę kod EAN tego produktu oraz prawidłowe parametry. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@cztery_bez_atu Połącz tak jak katalog chce > potem edytuj aukcję i wstaw swoje prawidłowe parametry i zatwierdź zmiany > powinno zadziałać > a jeżeli chodzi o wagę to nikt tego nie sprawdza > jak wyślesz lżejszą przesyłkę to nikt się nie przyczepi.

oznacz moderatorów

cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

Problem jest w tym że nie wszystkie informacje o produkcie można edytować. Najpierw musisz produkt usunąć, podajesz swoje informacje a po połączeniu z produktem wszystko co zostało wklepane idzie się p ....ć i możesz zaczynać zabawę od nowa. Fakt że wagi nikt ( raczej ) nie sprawdza do czasu aż trafisz na " mądrego inaczej "  który nie odbierze przesyłki twierdząc że miała ważyć 2 kg a ważyła tyko około 100 g, więc uznał że czegoś w niej brakuje.

oznacz moderatorów