Autoryzacja nie powiodła się.
Odśwież stronę i spróbuj jeszcze raz.
Witam
Kilka dni temu zgłaszałam problem z odbiorem paczek przez kuriera DPD z automatu One Box przy (ul. Bohaterów Modlina 05-100) niestety mimo zapewnień moderatorów o interwencji, kurier DPD w ogóle w tym tygodniu zaprzestał odbioru paczek, kolejne paczki nadane wczoraj jak i te na początku tygodnia nie zostały odebrane (mija 5 dzień), dlatego też proszę w związku z brakiem możliwości prawidłowego wykonania usług przez operatora, o ustawienie algorytmu na naszym koncie tak, żeby przesyłki Allegro One Box/Punkt były realizowane tylko przez kuriera Allegro One (wszyscy inni kurierzy prawidłowo odbierają paczki Inpost,Allegro One,Orlen i DHL, tylko DPD całkowicie zawala sprawę).
Moje konto firmowe: Pak-Plus
@Syrena_zT@N_Nitka28@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@Sa_nova@la_nika@nat_not@_HolaOla_
Poniżej numery zamówień nadanych na początku tygodnia :
Otrzymałem informację, że przekazaliśmy interwencję do DPD i będziemy kontaktować się z Tobą mailowo w zgłoszeniu nr 56836751. Proszę o cierpliwość.
Udało się, kurier odebrał wczoraj wszystkie paczki z automatu z całego tygodnia, prosiła bym tylko o wykluczenie ze statystyk przesyłek, poniższych numerów zamówień do tych przesyłek nadanych we Wtorek i Czwartek:
@mklaudia7 wykluczyłam zamówienia z Twojej jakości, jutro wynik zostanie przeliczony 🙂