anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kurier Inpost a nadanie w punkcie

MAMY ROZWIĄZANIE!
Mati2131
#9 Pomysłodawca#

Przy nadawaniu paczki do paczkomatu przez Allegro można wybrać czy chce się nadać w paczkomacie lub w punkcie, czy zamówić podjazd kuriera. Przy zamawianiu przesyłek kurierskich Inpost nie ma takiego wyboru, trzeba zamówić podjazd. Z kolei zamawiając przez menadżera Inpost można sobie wybrać dowolną opcję nadania dla każdego rodzaju paczki, więc ewidentnie nie jest to problem po stronie przewoźnika, tylko ułomność Allegro. Punkt mam tuż obok sklepu, więc nie ma sensu żebym specjalnie zamawiał kuriera, zanoszę tylko i mam z głowy. Da się to jakoś zmienić gdzieś w ustawieniach konta, czy chcąc nadawać wszystkie przesyłki w punkcie jestem zmuszony do korzystania z menadżera Inpostu?

Uprzedzając pytanie, punkt nie może przyjąć przesyłki kurierskiej zamówionej przez Allegro. Co jest bez sensu, bo przecież i tak zabiera to ten sam kurier który by do mnie przyjechał, no ale rozumiem że to bezmyślność Inpostu na którą Allegro nie ma wpływu.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Mati2131 Przykro mi, ale na ten moment nie ma takiej możliwości - nie jest to kwestia ustawień na Twoim koncie. Zgodnie z informacjami w artykule pomocniczym na temat tej metody dostawy, przesyłki metodą Allegro miniKurier24 InPost oraz Allegro Kurier24 InPost nadasz przez Wysyłam z Allegro wyłącznie, jeśli zamówisz podjazd kuriera.

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
Mati2131
#9 Pomysłodawca#

No cóż, czyli jednak muszę zostać przy menadżerze Inpostu, przynajmniej do paczek kurierskich. Dzięki za odpowiedź!

A przy okazji spytam, czy nie ma w planach dodania metody dostawy do punktów Inpost, oprócz paczkomatów? Prawie wszystkie sklepy i serwisy oferujące dostawę do paczkomatów mają też możliwość dostawy do punktów, a na Allegro tylko automaty, i nawet nie da się dodać takiej metody dostawy na własnej umowie poza Smart czy tam Allegro Mix...

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Mati2131 Skontaktuję się z odpowiednim zespołem i dopytam, czy mamy takie plany. Jak tylko czegoś się dowiem, wrócę tutaj z informacją. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Mati2131 w imieniu Wiktorii, wracam z odpowiedzią. Pracujemy nad możliwością odbioru przesyłek w punktach InPost, gdy taka możliwość się pojawi na pewno damy znać 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Mati2131
#9 Pomysłodawca#

Czekam z niecierpliwością, bo to mi oszczędzi spacerów 300m do paczkomatu 🙂

oznacz moderatorów