anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Licytacja allegro lokalnie

Client:104137768
#2 Obserwator#

Witam!

Chciałbym wystawić przedmiot na licytacje od 1 zł i przychodze do was z pytaniem:

Czy jeśli kwota którą kupujący wylicytuje mnie niezadowoli to czy da się anulować/usunąć licytacje w chwili kiedy ludzie już zaczeli podbijać cenę?? Czy da się tak? Czy jako sprzedawca poniose za to jakieś konsekwencje? Czy jest to tego warte? 

Zależy mi żeby sprzedać coś za tysiąc złotych a mam obawe, że licytacja skończy się na np. 700zł

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:104137768 Jeśli w ofercie pojawią się licytujący, po zakończeniu zwycięzcą będzie osoba, która zaoferuje najwyższą kwotę. Będzie ona mogła domagać się wydania przedmiotu za tę cenę nawet jeżeli według Ciebie kwota będzie za niska. Brak satysfakcji z powodu niskiej ceny, którą osiągnął towar w licytacji, nie jest wystarczającm powodem, by odwołać ofertę.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

milka1234567890
#18 Luminarz#

Jak zwrócisz kasę to kupujący musialby iść do sądu.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ani anulować, ani usunąć, możesz zwrócić środki a kupujący możesz się domagać zapłaconego towaru.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:104137768 Po prostu wystaw od kwoty 1000 zł > jak przedmiot jest atrakcyjny to znajdzie się chętny > może dłużej poczekasz na rozstrzygnięcie licytacji > ale jak Ci bardzo zależy🤔

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

To wystaw kup teraz za 1000 i po kłopocie. 

oznacz moderatorów