anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Lista toksycznych klientów

Client:47220180
#8 Zapaleniec#

Witam wszystkich,

Co powiecie na stworzenie listy kupujących którzy dokonują transakcji tylko i wyłącznie po to aby zaszkodzić sprzedawcy bądź z którymi kompletnie nie można dojść do porozumienia?

oznacz moderatorów
81 ODPOWIEDZI 81

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Client:47220180, co ty bredzisz? Klient w/g ciebie toksyczny, a u kogoś innego bezproblemowy. Jak sobie to wyobrażasz? Nie mam w zasadzie problemów z klientami. Wysyłam terminowo, pakuję starannie. Po co mi taka lista? Może powinieneś rozłożyć stragan na targowisku. Będzie łatwiej. Opie...[edit, żeby nie fatygować moderatorów] klienta i pójdzie dalej. Bez wysiłku tworzenia listy.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Client:47220180 ujawnij nazwę pod jaką sprzedajesz. Czy boisz się bo kupujący też to czytają i mogliby zacząć omijać cię szerokim łukiem.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

 @Client:47220180

To już  było,  już  przerabialiśmy.  Przypomnij sobie  filmy  St. Barei  i  akcja  w  sklepie  z wieszaniem fotek w  sklepie:  "Tych klientów nie obsługujemy"

 Pomarzyć owszem możesz, ale nie masz prawa  ani  do  publikacji  nicków, ani  nicków "incognito" a  tym  bardziej  do danych osobowych klientów.

 I to  tyle  w temacie

oznacz moderatorów

Client:47220180
#8 Zapaleniec#

@konto zamknięteStary zluzuj majtki bo chyba za ciasne masz. Sprzedajesz 8 miesięcy, masz koło 430 komentarzy pozytywnych. Brawo. Nie muszę się ujawniać bo co to zmieni? Łączna ilość pozytywnych komentarzy u mnie to ponad 27tys więc gwarantuje Ci, że mam większą styczność z klientami niż ty. Wpadają komentarze negatywne nawet przy zamówienaich które były wysłane w odpowiednim czasie, pancernie  zapakowane itp. I nie wiesz za co negatyw a klient nie odbiera telefonu np. Temat założyłem proponując pomysł który oddałem do dyskusji a ty się spinasz tak jakbym napisał, że ch.. robię listę czy wam się podoba czy nie...  

Ahh żeby nie było bo pewnie byś o tym wspomniał. Negatywnych opinii łącznie mam 27 🙂


@br.ok skoro było i temat skończył się bez takiej listy to spoko. Uważam temat za zamknięty

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Client:47220180, brawo, 27 tys., gratulacje, mocny jesteś. Stare nawyki przez ciebie przemawiają. @br. dobre porównanie znalazł "Tych klientów nie obsługujemy". Nie zauważyłeś, że to już nie te czasy.

 

 

oznacz moderatorów

Client:47220180
#8 Zapaleniec#

@konto zamknięte jakie stare nawyki? Prowadzę sklep od 3 lat myślę, że mam dość na czasie metody stosowane dla klientów 🙂 "Mocny jesteś" ? Nie napisałem tego, żeby pokazać kto jest mocniejszy tylko żeby pokazać różnicę między doświadczeniem z klientami.  Życzę wszystkim jak najlepiej. Lista miałabyś stworzona dla nas sprzedających, żeby pomóc a nie po to aby się atakować w postach.

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@Client:47220180 A może by tak- założył ktoś odrębne forum poza All, bez cenzury,bez represji.Nie mam pojęcia,czy to by było na legalu.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@pulkownik66 Legalne pewnie nie ale byśmy sobie postrzelali .było by ostro jakby każdy zrzucił z wątroby co go boli i co do kogo czuje.

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@mwmonety Poległych było by wielu- a co piąty ciężko ranny🤣

oznacz moderatorów

X-TROM
#8 Zapaleniec#

Takie listy funkcjonują na pewnym dużym portalu społecznościowym na "F" pod nazwą "czarna lista kupujących na......."

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@X-TROM Jak tak dalej pójdzie, to jeszcze chwila, a nie będzie to już nazywane "czarną listą", bo przecież tak nie jest "politycznie poprawnie"😂
Nawet twórcom rozszerzeń do przeglądarek zaczyna już odbijać na punkcie tego, żeby przypadkiem kogoś nie "urazić" (na ten przykład - ostatnio w rozszerzeniu DuckDuckGo Privacy Essentials zmieniono "blacklisted sites" na "unprotected sites", a podobna zmiana wjeżdża w najbliższym czasie również do uBlock Origin, gdzie "whitelist" zostanie zmienione na "trusted sites") i zaczynają ulegać presji jakichś oszołomów.
I pomyśleć, że zaledwie 40 lat temu to był tylko skecz Monty Pythona https://www.youtube.com/watch?v=JIGxEfHF8D8

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

sklep_violin
#9 Pomysłodawca#

UWAGA NA KLIENTKE [edycja] !!!!!!

Klientka [edycja] zakupiła towar za pobraniem i nie odebrała towaru. Twierdzi że nie mogła zapłacić kurierowi kartą. Mało tego napisała Nam że "nie jest zobowiązana siedzieć w domu i czekać na kuriera" ( nie było tej Pani w domu gdy kurier próbował dostarczyć przesyłkę. Napisała że nie otrzymała paczki: jest to nie prawda ponieważ zamówiony towar był następnego dnia od zamówienia pod wskazanym adresem! Obarczyła Nas,  że to jest Nasza wina. Podkreślę, kurier firmy Inpost z preferencji Allegro Smart którego klientka sama wybrała. Podczas dyskusji z panią [edycja] był brak merytorycznej rozmowy. Ewidentnie działała wbrew logice wystawiając Nam opinie negatywną.  Allegro nie usuwa wpisów, Allegro jest Pro konsumenckie. Zrozumiałem że można zniszczyć każdego sprzedawce na allegro wypisując negatywną opinie chociaż by za to że kurier dostarczając był opryskliwy lub był spocony, za co odpowiedzialny jest sprzedawca. ABSURD!!! 

Przekazuje do wiadomość abyście mieli pełne spektrum sprawy. (stylistyka i błędy w pisowni są autorstwa Pani [edycja])

"Nie otrzymalam przesylki. Przesylka za pobraniem. Sms potwierdził dzien dostarczenia i dostepne metody płatności, mi.in karta. Kurier zjawił się w czasie, jak nie bylo mnie w domu. Domownicy chcieli zaplacic karta, okazalo sie to niemozliwe. Po 15 min wrociwszy do domu zadzwonilam do kuriera, który poinformowal mnie, ze przesylki ponownie nie dostarczy. Kontakt ze sprzedawca nie rozwiązał sprawy. Brak wziecia odpowiedzialnosci za proces sprzedaży, brak propozycji rozwiązania sprawy. Strata czasu" 

 

Allegro! mam nadzieje że coś w takich przypadkach się zmieni.

Sprzedawcy! jest to jedyna Nasza tarcza obronna przed nieuczciwością klientów i bezradnością Allegro czyli opisanie całej sprawy tutaj. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

sklep_violin NIESTETY TO TY ODPOWIADASZ ZA PRZESYŁKĘ DO MOMENTU JEJ PODJĘCIA PRZEZ ODBIORCĘ .ZREZYGNUJ Z POBRAŃ , JA TO ZROBIŁEM I NARESZCIE MAM SPOKÓJ .KLIENT JAK ZAPŁACI TO ZROBI WSZYSTKO ,ABY PRZESYLKĘ ODEBRAĆ , A TAK MA TO GLĘBOKO ...... NAWET JAK NIE ODBIERZE TO MASZ Z CZEGO POTRĄCIĆ .

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

NIGDY NIE PODAWAJ NICKÓW ALE TA KASI .... JEST U MNIE NA CL .

oznacz moderatorów

Client:79179573
#16 Inspirator#

@mdrogeria "TA KASI .... JEST U MNIE NA CL ."

A Tobie w czym zawiniła? Też nie odebrała pobraniówki?

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów

sklep_violin
#9 Pomysłodawca#

Tak zgadza sie żę sprzedawca odpowiedzialny jest za przesyłkę ale dołączyłem do mojej oferty przesyłki Inpost przez Allegro i nie mogę odpowiadać za to jak obsługuje kierowca firmy kurierskiej. Co ja mogę? Musiał bym sam paczki dostarczać. Ja nawet nie mam umowy z Inpost tylko Allegro je ma! Teoretycznie kurierzy w Polsce mają terminale ale jak jestem na rynku 15 lat to jeszcze takiego nie widziałem. To jest jakiś dla nich interes ich nie wozić. Rozumiem że sie nie dogadała klientka z kierowcą i wynika nawet że go zirytowała bo nie chciał (i nie musiał) ponownie dostarczyć. Wystarczy poprosić i zawsze kierowca przywiezie na drugi dzień. Ale nie rozumiem żeby od razu wypisywać negatywa. To wynika  z tego że mogę jako kupujący wystawić negatywa sprzedającemu że kierowca był spocony i śmierdział i nikomu nic do tego. Absurdem jest że Allegro tylko chroni kupujących a przecież zarabia tylko na sprzedających.   

Dzięki za podpowiedź i już zmieniam i usuwam  możliwość kupowania za pobraniem i serdecznie dziekuje Allegro za możliwość wysyłki poprzez Inpost. Nigdy więcej. Pozdrawiam wink

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

wystawiaj na AL 🙂

oznacz moderatorów

sklep_violin
#9 Pomysłodawca#

 Dlaczego wykasowane zostały wszystkie nicki klientki. Dlaczego nie mogę nawet przestrzec innych przed klientką podając jej nick. Przecież to nie są dane poufne a jeżeli regulamin Allegro nie zezwala to należy to umożliwić aby inni wzięli to pod uwagę. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

sklep_violin tutaj nie wolno wpisywać żadnych danych .

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@sklep_violin  Po to stworzono ten obecny regulamin żeby właśnie nie można było krzywdzić kupującego .można tylko pogłaskać i przeprosić ale w życiu złego słowa o kliencie mówić nie wolno ,w końcu to nasz pan .

oznacz moderatorów