anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mam problem z dodaniem numerów przesyłek, co robić?

MAMY ROZWIĄZANIE!
eveeanime
#12 Orędownik#

wklejam numery przesyłek aby klienci dostali mejlem  po odświeżeniu ich nie ma :(( w 4 wysyłkach tak mam

czy to ma wpływ na "jakość sprzedaży" co mam  zrobić w tej sytuacji?

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13
kostas11
#21 Demiurg#

@eveeanime a zaznaczasz i nadajesz przewoźnikiem wybranym przez kupującego ? a do jakości się liczą 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów
eveeanime
#12 Orędownik#

tak jak zawsze robię

 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@eveeanime wyczyść przeglądarkę lub spróbuj na innej dodać 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
eveeanime
#12 Orędownik#

to zrobiłam od razu  .Dziś dopiero zauważyłam że w kilku ostatnich wysyłkach tak mam.

oznacz moderatorów
eveeanime
#12 Orędownik#

jest InPost i wklejam nr przesyłki   za 5 minut  nie ma nr przesyłki 😞

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@eveeanime podaj numery zamówień, sprawdzą 🙂

 @_HolaOla_ @mr_oma @la_nika potrzebna pomoc techniczna 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów
eveeanime
#12 Orędownik#

16603d61-c309-11eb-94e4-954af2304dd3

2eb06f11-c2a1-11eb-be0d-f3e40cd076b4

a295e4c1-c240-11eb-841d-89e3412a276d

82bc6140-c22e-11eb-9ec3-899c9c51b00d

bb72b9d2-c08a-11eb-8b1a-f7690a1d4140

oznacz moderatorów
eveeanime
#12 Orędownik#

mam nadzieję,że coś da się z tym zrobić.czekam na info :))

oznacz moderatorów
eveeanime
#12 Orędownik#

@kostas11 możliwe ,że z powodu prac serwisowych inpost?  Jeśli tak to nie powinno  sie liczyć tych wysyłek do ocen.Ale ciekawa jestem  rozwiązania

oznacz moderatorów
eveeanime
#12 Orędownik#

@la_nika czy mogę prosić o pomoc ?

Dziś nadal nr przesyłek mi się nie zapisują:((

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@eveeanime sprawdziłam to i ja w systemie widzę statusy nadania tych przesyłek, więc nie powinno to negatywnie wpłynąć na Twoją jakość sprzedaży, ale upewniam się jeszcze w tym temacie i gdy otrzymam odpowiedź i rozwiązanie problemu to wrócę z nimi tutaj. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@eveeanime i jestem z powrotem 🙂
Oprócz dodania numeru listu przewozowego powinnaś wygenerować etykietę (zalecamy generowanie etykiety przez dedykowane narzędzia nadawcze np. przy InPost - Manager Paczek lub Wysyłam z Allegro). 
Wówczas numer listu przewozowego zostanie uzupełniony automatycznie, ale również mamy pewność, że statusy przesyłek zostaną przekazane przez przewoźników.
Najważniejsze jest jednak przekazanie poprawnego adresu mailowego (zamaskowanego) do przewoźnika - wówczas przewoźnik bez problemu przekaże statusy o wysyłce oraz doręczeniu, pod warunkiem, że przewoźnik jest z nami zintegrowany. 

Czyli jeśli nadajesz przesyłki za pomocą Allegro Paczkomaty InPost - najlepiej abyś generowała etykiety poprzez Managera Przesyłek.
W Twoich zamówieniach numer listu przewozowego jest uzupełniony - więc w Jakości Sprzedaży ten wskaźnik powinien zostać liczony pozytywnie.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
eveeanime
#12 Orędownik#

@la_nika rozumiem,że pani widzi nr przesyłek,więc jestem spokojna.Zawsze jest poprawny adres mailowy.i póxniej sprawdzam czy wszystko gra.Wczoraj zauwayłam że nie widzę numeru ostatniej wysyłki  sprawdziłam poprzednie t tez pusto.zaniepokoiło mnie to.Może tylko ja nie widzę nr przesyłki.Przyjmuję to do wiadomości i dziękuję za pomoc

oznacz moderatorów