anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

mini przesyłka

MAMY ROZWIĄZANIE!
denarius56
#1 Nowicjusz#

Do bani z taką nowością, od wczoraj nie mogę wysłać mini przesyłek, panie na poczcie dostają komunikat "brak umowy".

oznacz moderatorów
103 ODPOWIEDZI 103
ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@denarius56 Cześć. 🙂 Podaj mi proszę przykładowy numer paczki/zamówienia i informację, w którym punkcie próbowałeś ją nadać 

oznacz moderatorów
denarius56
#1 Nowicjusz#

Proszę bardzo, (00) 659007730518015946, poczta Krosno 5

oznacz moderatorów
ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@denarius56 Dziękuję bardzo. Skonsultuję tę sprawę i wrócę do Ciebie z odpowiedzią. 

oznacz moderatorów
ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@denarius56 z Twoją umową jest wszystko w porządku. Poczta Polska wie o tym problemie i pracujemy nad rozwiązaniem. 

oznacz moderatorów
ppmnalewajko
#9 Pomysłodawca#

Mam ten sam problem. Numer przesyłki 00659007730518891427

oznacz moderatorów
Klocko-m-ania
#12 Orędownik#

Dziś dokładnie to samo. Na poczcie powiedzieli mi ,że dla nadawanych 9 przesyłek brak umowy z Pocztą. Np. 00659007730518903014

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Klocko-m-ania @ppmnalewajko Jak już wyjaśniła Ola, jest to problem po stronie przewoźnika, który już pracuje nad wyeliminowaniem problemu. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Klocko-m-ania
#12 Orędownik#

Świetnie. Tylko że przesyłki trzeba nadać dzisiaj. W przeciwnym razie trzeba będzie pisać reklamacje odnośnie jakości sprzedaży, od której przecież teraz zależy nasz tytuł Super Sprzedawcy - aby wykreślono moich 9 przesyłek, które z przyczyn technicznych po stronie Allegro-Poczta wliczą się jako nie nadane w terminie... 

oznacz moderatorów
nikl
#14 Krzewiciel#

Dokładnie - Allegro potrafi rozpatrywać taką reklamację 30 dni, czyli na tyle czasu masz zafałszowane dane o terminowości.

oznacz moderatorów
Klocko-m-ania
#12 Orędownik#

Dodam jeszcze, że w placówce pocztowej dzwoniłam od razu na infolinię PP. Przekazano mi informację, że oni nie widzą tego problemu i należy zgłosić się do Allegro, bo to błąd po stronie Allegro... 


oznacz moderatorów
ppmnalewajko
#9 Pomysłodawca#

Dokładnie taką samą otrzymałem informację z PP.

oznacz moderatorów
bugi_sklep
#9 Pomysłodawca#

potwierdzam PP mówi ze to problem allegro...

 

oznacz moderatorów
Klocko-m-ania
#12 Orędownik#

Właśnie wróciłam z kolejnej dziś wizyty na poczcie - problem nieustająco trwa. Umówiona jestem z paniami z poczty na minutę przed 20:00... 

oznacz moderatorów
wkv_wiosna2
#8 Zapaleniec#

ja już problem rozwiązałem , nadałem przesyłkę na własny koszt bo usługa dalej nie działa na mojej poczcie , a sposób nadania usunąłem z listy i z głowy , dziękuję za takie wynalazki !!!!

oznacz moderatorów
bugi_sklep
#9 Pomysłodawca#

Czy problem pp został rozwiazy ? 

oznacz moderatorów
wkv_wiosna2
#8 Zapaleniec#

mam to samo numer przesyłki (00) 659007730518728525

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@bugi_sklep Przykro mi, ale problem jeszcze nie został zażegnany. Zapewniam, że jesteśmy w stałym kontakcie z Pocztą Polską.

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
MrKejs
#9 Pomysłodawca#

Czy paczki nie będą liczyć się w związku z tym do trafności? Od Nas na Poczcie jest około 40 paczek, nie chciałbym abyśmy musieli składać na każdą osobną reklamacje...

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@denarius56 @eBiznes_Trade @wkv_wiosna2 @article21 Wracam do was z dobrą informacją. Poczta Polska jest w trakcie usuwania usterki, w niektórych placówkach jest już możliwość nadawania przesyłek. Dzisiaj problem ma zostać całkowicie wyeliminowany. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów