anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

mini przesyłka

MAMY ROZWIĄZANIE!
denarius56
#1 Nowicjusz#

Do bani z taką nowością, od wczoraj nie mogę wysłać mini przesyłek, panie na poczcie dostają komunikat "brak umowy".

oznacz moderatorów
103 ODPOWIEDZI 103
Kopytko25
#8 Zapaleniec#

To samo. Przesyłki wygenerowane wczoraj dalej nie da się nadać np. https://emonitoring.poczta-polska.pl/?numer=00659007730520239309  Wcześniejsze poszły

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@ppmnalewajko W jaki sposób generowałeś etykiety? Przez wysyłam z Allegro?

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
Kopytko25
#8 Zapaleniec#

Tak, oczywiście. 

oznacz moderatorów
ppmnalewajko
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi Tak. Klikam NADAJ PRZESYŁKĘ w zamówieniach.

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@ppmnalewajko Wskaż jeszcze proszę, która dokładnie placówka odmówiła przyjęcia przesyłki. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
ppmnalewajko
#9 Pomysłodawca#

UP Białystok 28

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@ppmnalewajko Dzięki! Działam dalej. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@ppmnalewajko Już wyjaśniamy z tą konkretną placówką. Otrzymałam jeszcze sugestię dla Ciebie, abyś spróbował w innej placówce, jeśli masz taką możliwość. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@ppmnalewajko Nasz zespół skontaktował się ze wskazanym przez Ciebie odziałem. Okazało się, że wspomniane przesyłki nie dotyczą minionej awarii. W systemie nie ma w ogóle tych etykiet. Proszę, abyś wygenerował nowe, koniecznie z poziomu zakładki "zamówienia". To powinno rozwiązać problem. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
ppmnalewajko
#9 Pomysłodawca#

Wygenerowałem drugą etykietę przy Pani na poczcie która zaproponowała, że jak tylko będzie miała numer to sama wydrukuje etykietę. Zrobiłem to przez smartfona i ta druga też nie działała. Więc podejrzewam, że to nie koniec problemów.

 

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@ppmnalewajko Obie wskazane etykiety zostały wygenerowane wczoraj, dlatego proszę Cię o wygenerowanie nowej. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
ppmnalewajko
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi etykieta https://emonitoring.poczta-polska.pl/?numer=00659007730521284896 została wygenerowana dzisiaj podczas wizyty na poczcie. Sprawdziłem na emonitoring i od razu się pojawiła, więc tym bardziej się zdziwiłem, że Pani na poczcie nie widziała jej w systemie.

 

oznacz moderatorów
ZAK-Gabin
#7 Wielbiciel#

Allegro automatycznie wstawiło w moich sposobach dostawy "Allegro mini przesyłkę". Nie usunąłem tego i teraz ktoś kupił przedmiot o wadze ponad 0,5kg wybierając ten sposób dostawy. Jak mam wysłać?

oznacz moderatorów
Halfrunt
#18 Luminarz#

@ZAK-Gabin 

Usuń tę formę dostawy, wytłumacz to klientowi i wspólnie znajdźcie rozwiązanie, np. List polecony ekonomiczny 

oznacz moderatorów
KreatywnaPmk
#7 Wielbiciel#

Witam, nie mamy umowy z Pocztą Polską czy w takim razie te paczki małe nadamy bez problemu?

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@KreatywnaPmk Cześć, komunikat o braku umowy w bieżącym wątku dotyczył awarii systemu Poczty Polskiej. Przesyłki Allegro Mini kurier nadasz bez umowy własnej. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
ppmnalewajko
#9 Pomysłodawca#

Da się bez umowy. Jak będziesz drukować etykiety to tam jest kod kreskowy wielkości źdźbła trawy i przynajmniej na mojej drukarce (GX420d) trzeba ustawiać możliwie najmniejszą prędkość wydruku etykiety - wtedy Paniom na poczcie udaje się zeskanować kod kreskowy.

oznacz moderatorów
article21
#7 Wielbiciel#

Działa, zaległe przesyłki poszły

oznacz moderatorów
NewRockers
#9 Pomysłodawca#

Mnie też się udało wysłać. Włącznie z dzisiejszą.

oznacz moderatorów
eBiznes_Trade
#9 Pomysłodawca#

Potwierdzam działa. Tylko czy teraz mam przywracać ta metodę wysyłki to ja nie wiem ....

oznacz moderatorów