anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Można prosić o wykaz autoryzowanych sprzedawców AUDIObooków?

daniel_net_pl
#11 Animator#

Chciałem wystawić audiobook, jednak wystawianie zostało zablokowane z komunikatem:

Nie możesz wystawiać ofert w kategorii audiobooki. Sprzedaż w kategorii Audiobooki prowadzić mogą wyłącznie oficjalni dystrybutorzy.

Tak więc pytanie jak w temacie. Pomijam już, że tydzień temu wystawiłem z kilkanaście audiobooków, ale może przez parę dni coś się zmieniło.

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

daniel_net_pl
#11 Animator#

i zrzut ekranui zrzut ekranu

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jeśli chcesz sprzedawać ebooki musisz spełnić odpowiednie wymagania techniczne i podpisać osobną umowę z Allegro. Sprzedaż w tej kategorii prowadzić mogą wyłącznie oficjalni dystrybutorzy. W tej sprawie napisz do nas na adres e-mail: ebooki@allegro.pl

oznacz moderatorów

daniel_net_pl
#11 Animator#

Nie chcę sprzedawać ebooków.

oznacz moderatorów

daniel_net_pl
#11 Animator#

Dodam, że to co chciałem wystawić jest na zrzucie ekranowym i waży ok. 60 gramów. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@daniel_net_pl Wystawiasz płytę z audiobookiem, zatem nie wybieraj kategorii "Audiobooki - mp3", tylko "Audiobooki - CD".  

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

daniel_net_pl
#11 Animator#

Obecnie wszystkie audiobooki na dowolnym nośniku są w formacie mp3. Jeśli rozdzielacie to na wirtualne pliki i fizyczne, to zróbcie klarowną nazwę kategorii (np. Audiobooki pliki mp3) , bo tak  jak teraz, jest całkowicie mylące. 

oznacz moderatorów

daniel_net_pl
#11 Animator#

oznacz moderatorów