anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

moje własne EAN, produktyzacja i zabawa allegro

www_bokken_pl
#11 Animator#

W skrócie, mam wykupione własne kody EAN na swoje produkty, od 15 lat większość wystawiam w kategorii sport, produktu zostały powiązane kilka miesięcy temu albo i dłużej, mam 93 % powiązanych.

Allegro zaczęło rozłączać te produkty i przenosić ze sportu do kategorii np gadżety firmowe, ale aukcje zostawiło w sport. Dostaje info że moje produkty nie są powiązane, powiązać ich nie mogę bo produkt przypisany jest do gadżety firmowe.
Dostaje rożne głupie tłumaczenia z obsługi że to boot przeniósł, że przenoszą z kategorii pozostałe do innych.
Albo najnowszą informację, że inny sprzedawca mógł przenieść ten produkt? Ale jak to mój własny którego jestem producentem i mam własny EAN i nikt więcej go nie sprzedaje ?

oznacz moderatorów
28 ODPOWIEDZI 28

Knowhere
#21 Demiurg#

@la_nika "Produkt posiada regułę nazwy, która składa się z parametrów", a tak się składa, że produkt ten jest w złej kategorii i nic nie idzie z tym zrobić - nowego stworzyć nie mogę, bo EAN zajęty; istniejącego do swojej oferty przypiąć nie mogę, bo ofertę mam w innej (prawidłowej) kategorii. Dodatkowo co kilka tygodni allegro zwiększa minimalny wymagany % podpiętych w ofertach produktów. Szach mat.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Knowhere a jaki to produkt? Podaj mi proszę numer EAN. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@la_nika 4710713239289

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Knowhere ten produkt jest w kategorii Allegro - Elektronika - Komputery - Dyski i pamięci przenośne - Obudowy i kieszenie - Adaptery IDE/SATA, a przy wystawianiu można wybrać inną  kategorię. Żadna z tych 33 zaproponowanych nie pasuje? Jaka w takim razie powinna być według Ciebie?

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@la_nika Powinien być on w kategorii "Allegro - Elektronika - Komputery - Dyski i pamięci przenośne - Obudowy i kieszenie - Ramki i sanki" (bo nie jest to żaden adapter, przynajmniej w rozumieniu tej kategorii, do której przypisany jest produkt o podanym wyżej EAN).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Knowhere to rzeczywiście tej kategorii nie było wśród tych 33. Skontaktowałam się w tej sprawie z zespołem produktyzacji, zobaczymy co da się zrobić w tej sprawię, dam znać gdy czegoś się dowiem. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Knowhere gotowe! Kategoria w katalogu produktów została zmieniona na zaproponowaną przez Ciebie: Allegro - Elektronika - Komputery - Dyski i pamięci przenośne - Obudowy i kieszenie - Ramki i sanki 👍

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@la_nika WOW, tak szybko?😁 Napisanie posta na forum czasem czyni cuda😏

PS Jeszcze tylko poprawka nazwy produktu z "Adapter IDE/SATA" na "Ramka/sanki" i będzie git😉

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Knowhere zrobione 👍 Trzeba było trochę dłużej poczekać, ale poprawione! @_HolaOla_ napisała kiedyś, że rzeczy niemożliwe załatwiamy od ręki, a na cuda trzeba czasem trochę poczekać 😉 Dzięki za Twoje zgłoszenie i polecam się na przyszłość 😊

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów