anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Naruszenie regulaminu

Marka-CS
#8 Zapaleniec#
  • Kilka dni temu kupiłem przedmiot na allegro ...po bardzo nieudanej transakcji gdzie  byłem obrażany od **piiip**ow chamow itp zostawiłem negatywna opinie sprzedającemu..ale sprzedający chytry lisek sprawdził że ja też sprzedaje na allegro i celowo na swoje dane ale z innego konta zakupił dwa przedmioty odebrał zwrócił i zostawił negatywa dosłownie w 3dni od zakupu wraz z dręczeniem oraz zwrotem..moje pytanie brzmi czyto nie jest rażące nariuszenie ..celowo to jest zrobione aby mi zaszkodzic...chyba nie tak powinna wyglądać ocena ..dodam ze kupujacy ocenil opakowanie nie przedmiot i zakupil od nas dwa przedmioty czakac tylko jak zostawi drugiego negatywa ...mysle ze za kilka dni aby mogl sie liczyc do sredniej @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  
oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

az1rael
#21 Demiurg#

a udowodnisz że to ten sam sprzedający / kupujący?

oznacz moderatorów

Marka-CS
#8 Zapaleniec#

Tak ..ta sama pani to samo imię i nazwisko ten sam adres nawet nr telefonu ten sam

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

A co tego sprzedającego tak zdenerwowało że pisał na Ciebie takie obraźliwe teksty? Jak masz dowody że to ten sam sprzedawca Cię obraził i celowo zrewanżował się negatywem to podeślij to do allegro niech go zweryfikują .

oznacz moderatorów

Marka-CS
#8 Zapaleniec#

Nie mam pojęcia 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

 

kij ma dwa końce 😆

To subiektywna ocena tylko kupującego. Skąd wiesz, że mu coś się też nie podobało w transakcji?

oznacz moderatorów

Marka-CS
#8 Zapaleniec#

A stąd że od początku wiedziałem że tak będzie i wszytko co robiłem to było na perfekt ...zgłaszałem to zaraz po zakupie przez nią  na allegro 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Marka-CS może zaproś tu do nas tego sprzedawcę , wypadałoby dać mu możliwość przedstawienia problemu z jego strony .

oznacz moderatorów