anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Negatyw na trzech kontach.

Beforya-Paris
#9 Pomysłodawca#

Witam wszystkich.

Posiadamy 3 konta na Allegro na 3 różne firmy.

Na wszystkich kontach same pozytywne komentarze po około 2 tysiące.

I wpada klient i na każdym koncie kupuje po 1 rzeczy , i wystawia negatywny komentarz o tej samej treści.

Podejrzewam że jest to konkurencja lub też ktoś niespełna rozumu.

W poniedziałek udam się do prawnika ponieważ jest to moim zdaniem celowe działanie na szkodę w/w firm.

Nie jest to sytuacja normalna.

Czy mieliście do czynienia z czymś takim ? 

Wydaje mi się że to z urzędu sprawa w sądzie.

Co myślicie?

Pozdrawiam

 

oznacz moderatorów
66 ODPOWIEDZI 66

Beforya-Paris
#9 Pomysłodawca#

W każdym razie jeśli będą podstawy na pewno to zrobię. Choćbym miał poświęcić pieniądze i czekać nawet 2 lata. Taki mam charakter, na pewno nie zostawię tego ot tak sobie. Nie po to każdego dnia pracujemy i przykładamy się do tego by ktoś po tym deptał celowo. 

 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Beforya-Paris Ale mnie też jeden straszył prawnikami, nawiązkami, przeprosinami, wezwania wysyłał, pisma wysyłał i w sądzie wszystko przegrał. 

oznacz moderatorów

Beforya-Paris
#9 Pomysłodawca#

Ja nikogo nie straszę. Nawet nic w tej treści do kupującego nie pisałem. Nie mam zamiaru straszyć tylko się bronić przed takimi właśnie ludźmi. 

oznacz moderatorów

Beforya-Paris
#9 Pomysłodawca#

Właśnie Allegro zablokowało kupującego i usuneło komentarze. Także i w sądzie sprawa byłaby wygrana. Żałuję bo nie wkleję Ci wyroku.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

No nie wkleisz, jeszcze nikt nie wkleił. Allegro ma własne sądy komentarzowe. Uzna, że ktoś naruszył regulamin, to usuwa, choć prawdziwy Sąd mógłby to ocenić inaczej, także na podstawie tego samego regulaminu. 

oznacz moderatorów

obslugana100-pl
#10 Popularyzator#

No to wkoncu masz temat zamknięty czy niezamknięty? Bo piszesz, ze Allegro zablokowało kupującego a potem kontynuujesz temat prawnika.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Beforya-Paris 

Schowek01.jpg

 

No i co??  Ciekaw jestem jak się teraz zachowasz?? 

oznacz moderatorów

Piotros1983
#9 Pomysłodawca#

Dokładnie święta racja xyz96 od straszenia to są duchy 

oznacz moderatorów

Beforya-Paris
#9 Pomysłodawca#

Po prostu nie odbiera od nieznanych i nie odbierze bo próbowałem. Wiadomości na Allegro odczytywał. Jestem pewien że imię i nazwisko do odbioru paczki w paczkomacie podał fikcyjne , a tylko nr telef. jest prawidłowy. Pismo będzie bo wydaje mi się że jest dużo znamion celowego działania na szkodę. Teraz sprawy odbywają się online , dobry prawnik wydaje mi się ogarnie temat.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Beforya-Paris Sądy odradzam. Kupujący znajdzie przynajmniej 10 powodów na uzasadnienie swojej oceny i poniesiesz tylko koszty sądowe + koszty dojazdów. Wiem coś o tym. 

Nikt na tym forum nie pochwalił się jeszcze wygraną sprawą z kupującym o komentarz. 

oznacz moderatorów

Beforya-Paris
#9 Pomysłodawca#

Najpierw prawnik. Oceni czy są podstawy. Ja nie zamierzam po sadach latać. Od tego są ludzie którzy uczą się całe życie po to.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Ok. To nie zapomnij tu później wkleić wyroku z wygranej sprawy. Ja Ci mogę wkleić z przegranej. 

oznacz moderatorów

Beforya-Paris
#9 Pomysłodawca#

Dobrze. Zawsze doprowadzam sprawy do końca. Choćby miały się nie powieść.

oznacz moderatorów

obslugana100-pl
#10 Popularyzator#

To wklej orzeczenie sądu tutaj jak i sam pozew - chętnie poczytamy.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@obslugana100-pl Proszę uprzejmie. Już raz czytaliście w innym wątku i natychmiast pisaliście, że to fałszerstwo, bo co innego wam pozostało 😄 

wyrok.JPG

oznacz moderatorów

obslugana100-pl
#10 Popularyzator#

Ok. A sam pozew masz? W tym orzeczeniu napisane jest bardzo ogólnie. Jakie były argumenty sadu dla uniewinnienia? 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@obslugana100-pl Nie rozumiesz? Oczywiście, że mam pozew, ale to jest wiele stron, które muszę skopiować i usunąć wszelkie dane osobowe. Bez pozwu nie byłoby wyroku, rozumiesz? A teraz podważaj ten wyrok, co ci innego pozostało? Już raz podważaliście w innym wątku, a gdy zostały przeze mnie podane dane osobowe sędzi, która orzekała w tej sprawie, w jeszcze innym wątku, Allegro usunęło te dane 😄 , choć one są jawne. Teraz ty pokaż wyrok o komentarz, w którym wygrałeś. Nie pokażesz? Wiem, że nie pokażesz. Nikt tu jeszcze nie pokazał.

oznacz moderatorów

obslugana100-pl
#10 Popularyzator#

Nigdy nie doszedłem do momentu sprawy w sądzie. Nie deklarowałem tez, ze tak było. Rozumiem, ze dużo z tym roboty. Nie przepycham się z Tobą kto ma racje.  Nie wiem co mam podważać, bo nic tu konkretnego nie ma.  Skoro swoje przeżyłeś,  napisz ogólnie jakie byly argumenty do uniewinnienia. 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@obslugana100-pl Takie, że oskarżono mnie o zniesławienie, o oszczerstwa, o działanie na szkodę firmy, o wszytko, co tylko się dało, wcześniej zastraszając mnie prawnikami. Wszystko to Sąd odrzucił i stwierdził, że nie było przestępstwa 🙂 Gdyby było przestępstwo, byłaby kara 🙂 

Sprzedawca został ukarany kosztami.

Żaden z was nie pokazał tu jeszcze wyroku w sprawie o komentarz, którą to sprawę wygrał, a wielu straszy 😄

Niczego nie podważysz, bo to jest prawdziwy i prawomocny wyrok. 

oznacz moderatorów

obslugana100-pl
#10 Popularyzator#

Myślałem, ze to ty jesteś sprzedawca. Tak naprawdę to ty i on straciliście czas, no chyba ze jeden z was był tak uparty, ze nie szło inaczej. 

oznacz moderatorów