anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Negatyw

ETHome
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Klientka nie doczytała w aukcji że opakowanie jest uszkodzone ( było w parametrach produktu )- za co dała nam negatywa. Allegro w osobie konsultanta powiedziało że nie może go usunąć bo 'klient mógł nie doczytać parametrów' - moim zdaniem mógł też nie czytać opisu, niemniej taka informacja w aukcji jest i powinno to być przez allegro uwzględnione. Nie podoba mi się traktowanie mnie przez allegro jakbym chciała klientów oszukać a przecież 'klient ma prawo do swojego zdania'. Klient ma prawo do swojego zdania jak pisze prawdę, natomiast konsultanci allegro są jak beton, poprzedniego komentarza też nie usunęli bo 'wśród zestawu nieprawdy, była jedna uwaga klienta o zapakowaniu przesyłki'. Sprzedający przecież będzie dalej sprzedawał, super naprawdę.

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ETHome przykro mi, ale jeśli osoby z działu komentarzy nie są w stanie usunąć komentarza, to tym bardziej ja nie jestem w stanie tego zrobić. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

ETHome
#9 Pomysłodawca#

Ale ja nie oczekuję od Was że usunięcie komentarz - po prostu napisałam co myślę i że to nie jest fajne. Od tego też jest forum.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@ETHome masz teraz ponad 70 znaków do wykorzystania w tytule.... bajka 

oznacz moderatorów

ETHome
#9 Pomysłodawca#

Hm, i tam mam pisać o opakowaniu ? bo nie bardzo rozumiem co to ma do mojego posta... 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@ETHome tak robią misie jak coś jest nie bardzo z towarem https://allegro.pl/oferta/uroda-long-lashes-serum-stymulujace-wzrost-rzes-4ml-data-waznosci-iii-2024... 

patrz i ucz się  , 80% , a pewnie więcej klientów podejmuje decyzję zakupową na podstwie fotki i tytułu oferty  i tu masz pole do popisu , cała reszta nie ma większego znaczenia .

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

🙄

oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@mdrogeria a co Ci da tytuł, jak Allegro zamiast tego wyświetli Kupującemu tytuł z katalogu. 🙄

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@medalik_2009 jak to co ? ... sprzedałe z krótkim terminem ok. 80 sztuk i ,, nic ...telu .... ....tanie podczas pełnienia slużby ważnego nie zaszło ,,

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ETHome jasne, forum jest jak najbardziej od tego, natomiast oznaczyłaś nas, więc chciałam się odnieść do Twojej wiadomości. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów