anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Negatywna ocena z powodu "przewidywanego czasu dostawy"

Kolor-Serwis
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Witam, Dostałam negatywny komentarz od klienta, który sugerował się "przewidywanym czasem dostawy" Negatyw usunął status "super sprzedawcy" wymiana maili na nic się zdała... czy ktoś może wpłynąć na ocenę klienta? 

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

az1rael
#21 Demiurg#

wezwanie przedsądowe bo allegro się wypnie

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Kolor-Serwis masz informację w ofertach ,, kup do 12:30 dostawa jutro ,, , a klient pisze ,, Niestety przesyłka nie została nadana. ,,  ,jakbyś nadał przesyłkę w deklarowanym, czasie , a opóźnienie wynikłoby z winy przewoźnika możnaby się pokusić  wniosek usuwający ocenę z systemu jakości , ale nawaliłeś / tak pisze klient / . Jeszcze jeden niezadowolony klient i utracisz oznaczenia ,,smart ,, . Sam sobie robisz krzywdę nie regularnie nadając paczki , tu musi być jak w zegarku co do minuty .

oznacz moderatorów

Kolor-Serwis
#7 Wielbiciel#

No to chyba jakiś błąd... nie mam ustawionej godziny, gdzie to widzisz?

oznacz moderatorów

Kolor-Serwis
#7 Wielbiciel#

Nie mam ustawionej godziny. mam wszędzie czas wysyłki 1 dzień. Wysyłamy przeważnie tego samego dnia, i allegro samo pisze, "przewidywany czas" klient nie doczyta i jest wtedy klops... ale to nie moja wina, tylko zapis allegro i dlatego pytam o interwencję... 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Kolor-Serwis Klient nie doczyta, ale to nie jego wina że jest taka informacja, możesz iść do sądu jak masz dużo czasu.

oznacz moderatorów

Kolor-Serwis
#7 Wielbiciel#

No i to też nie moja wina, tylko allegro, że trochę bez sensu informacje podaje, dlatego zapytałam tutaj oznaczając moderatorów, ale tak jak w pierwszej odpowiedzi... do sądu nie idę... 😉

Pozdrawiam 😉

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Kolor-Serwis cytuję słowa klientki , które napisała w ocenie ,,Na stronie jest podana informacja, że przy zakupie do godz. 12.30 przesyłka będzie dostarczona kolejnego dnia.,,

Godzinę graniczną ustawiasz sam , allegro nie ma na to wpływu 

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@mdrogeria  to jest skutek wysylania przesyłek zakupionych po deklarowanej godzinie. System wariuje i pokazuje w cały swiat. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@_Likos_ niestety allegro zrobiło z nas automaty ,ale z drugiej strony klienci zwlekają z zakupem po to , aby paczka nie dotarła w weekend bo nie mają możliwości odbioru , widzą poniedziałek , a tu bach,,,  paczka w sobotę

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Kolor-Serwis Konsultuję dla Ciebie kwestię komentarza z odpowiednim zespołem. Wrócę z odpowiedzią najszybciej jak to możliwe. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Kolor-Serwis
#7 Wielbiciel#

Witam, czy jest już jakaś informacja odnośnie komentarza?

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Kolor-Serwis Przykro mi, ale otrzymałam informację, że nie możemy usunąć oceny, ponieważ kupujący wskazuje też na kontakt ze sprzedającym.

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów