anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie da się wystawić oferty z nowym towarem - katalog produktów

rawfoods
#7 Wielbiciel#

Od kilku dni (wtedy to zauważyłem) nie mogę wystawiać niektórych nowych produktów. Wpisuję EAN, wypełniam wszystkie parametry, daję wystaw i co? I allegro każe mi połączyć towar z całkiem innym towarem niż ten, który chce sprzedać - nie ma go w katalogu bo jestem jego producentem i jako pierwszy go chcę wystawić. Tym samym nie mogę więc wystawić tej nowej oferty lub mogę ją wystawić łącząc z sugerowanym przez allegro produktem z katalogu, który jest całkiem innym produktem. Zgłaszałem już ten problem przez formularz i od kilku dni czekam na wynik konsultacji z działem... (zgłoszenie nr 44573039"). 

Dla przykładu proszę sobie spojrzeć na opis oferty i przypięty (bo zostałem zmuszony) do niej towar: https://allegro.pl/oferta/eccono-power-tricm-250g-tcm-tri-creatine-malate-jablczan-kreatyny-natural-...

Ktoś z moderatorów potrafi mi odpowiedzieć na pytanie jak w takim razie mam wystawiać swoje nowe oferty? @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@rawfoods Proszę, abyś zaczekał na odpowiedź w zgłoszeniu mailowym. Ja musiałabym wyjaśniać tę sprawę dokładnie tą samą drogą, dlatego nie ma potrzeby powielania zgłoszeń. Wydłużyłoby to jedynie czas oczekiwania na odpowiedź. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów