anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie możemy dostarczyć Twojej wiadomości

diagnostik_pl
#1 Nowicjusz#

Przed chwilą dostałem maila o treści jak w temacie i treści: "Treść Twojej wiadomości wysłanej do innych kontrahentów naruszała zasady naszego Regulaminu."

Dlaczego wiadomość nie została dostarczona?

Na jakiej podstawie prawnej czytacie moją korespondencję z kupującym i ją blokujecie?

Proszę napisać jakie dokładnie sformułowanie i którego kupującego ono dotyczy (nie umawiam się na zakupy poza allegro oraz nie podaję żadnych linków więc tym bardziej jest to dla mnie zastanawiające). Dwa razy wysłałem do was wiadomość przez formularz podany w tym mailu i dwa razy nie dostałem potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia.

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@diagnostik_pl sprawdź proszę czy nie masz w stopce wiadomości danych, które mogą prowadzić do stron, na których można dokonać sprzedaży poza Allegro. Nie zawsze otrzymasz powiadomienie po przesłaniu do nas zgłoszenia, nie martw się otrzymasz od nas odpowiedź w sprawie nr 24077730 lub nr 24077152. Ja również konsultuję Twoje pytanie, gdy dowiem się jaka informacja spowodowała zablokowanie wiadomości, wrócę tutaj z informacją.
Jeżeli chodzi o podstawę prawną to informacja na ten temat jest zawarta w naszym regulaminie - artykuł 8.12. 

Monika
   Moderatorka

oznacz moderatorów