anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Highlighted

Odp.: Nie otwiera się okno z 'Pytanie do sprzedającego"

#8 Zapaleniec#

Absolutnie to nic nie daje. CCleaner czyści dokładnie. Bez rezultatu - kółeczko się kręci...

Na drugim kompie to samo - Win 10 z Firefox i Edge przed i po aktualizacji. Chroma nie chce bo zjada za dużo. Jedyne wyjście dla mnie to odpalić Bluestack bo na mobilnej apce działa.

Szkoda, że coraz częściej my użytkownicy jesteśmy zmuszani do korzystania z niechcianych browserów, do instalacji zbędnych programów, do zakupu nowych sprzętów itp. po to aby móc poprawnie używać "jakiś tam" portal aukcyjny. Przecież nie jestem sam z tym problemem. Wracam do **piiip**-a !

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#21 Demiurg#

@elleven Nie wiem jak te przeglądarki i systemy mają ludzie pokonfigurowane, ale osobiście nie doświadczam 99% problemów, które pojawiają się na AG.

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#8 Zapaleniec#

taaaa. Wirusa też nie ma bo Ty jeszcze nie zachorowałeś?

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#21 Demiurg#

@elleven Dokładnie😁

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#15 Entuzjasta#

Ja nie mam problemów z Allegro na żadnej przeglądarce, wszystkie z uBlock + filtry AlleBlock, od uja wtyczek, win 10 auto aktualizowany - nic się nie dzieje, wszystko się ładuje. Chrome wykorzystuje 300 ramu przy regularnej pracy z pięcioma zakładkami allegro, Firefox quantum czasami po 600mb.

Nigdy nie było problemów. Nawet na zasyfionym kompie nieczyszczonym od kilku lat z Win7 wszystko działa jak należy. 🤷

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#21 Demiurg#

@DarkStoorM To mało, bo u mnie przeglądarka oparta na Chrome, po paru dniach bez restartu potrafi sobie wsiorbać ze 3-4GB, a Firefox po np. dwóch tygodniach takiej pracy raptem 2GB😁

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#8 Zapaleniec#

Jak płacą to trzeba zachwalać.

Typowe podejście - ci co mają problem to margines i mamy ich w pupie. Orędownicy i krzewiciele - to my nowicjusze i zapaleńcy wam ten chleb zapewniają.

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#21 Demiurg#

@elleven "Orędownicy i krzewiciele - to my nowicjusze i zapaleńcy wam ten chleb zapewniają." - że niby jak? Ja jestem na allegro takim samym ZU, jak i Ty. Zapewniam Cię, że Ty mi chleba nie zapewniasz😏

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#8 Zapaleniec#

To musisz się nudzić jak odpisujesz wszystkim z AG w ciągu kilku minut 😀

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#15 Entuzjasta#

@elleven  Zróbmy sobie małą diagnostykę - wciśnij F12 i prześlij screena z konsoli, tylko wrzuć obraz na jakiś hosting, bo moderatorzy muszą zatwierdzić obrazki z formularza dla początkowych rang.

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#21 Demiurg#

@elleven Zapewniam Cię, że się nie nudzę, bo robię to w tzw. międzyczasie. I nie odpisuję wszystkim, a jedynie niektórym.

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#8 Zapaleniec#

Mam Win10 i od kilku tygodni opcja nie działa także u mnie.

Na MS Edge działa. Zadaj pytanie i komentarze sprzedającego nie działają.

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#7 Wielbiciel#

u mnie to samo, pytanie do sprzedajacego/o sprzdajacym/kilka innych nie laduja sie na operze gx core: 71.0.3770.323. Win 10 z najnowszymi aktualizacjami. W operze ten blad od kilku aktualizacji opery.

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#21 Demiurg#

@Patrick004
@Necrus

No właśnie którejś łatki w tym W10 Wam brakuje i dlatego nie działa. Nie wiem jakiej, bo nie używam W10 i nie jestem w stanie tego sprawdzić.

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#8 Zapaleniec#

Mimo, że Win10 dużo miesza nie zawsze wszystko jest jego winą.

Pomógł CCleaner. Wyczyściłem wszystko oprócz historii we wszystkich przeglądarkach i od razu zadziałało.

Wcześniej robiłem "odśwież program Firefox" w opcjach pomocy ale to nie pomogło.

P.S. Skoro ktoś nie używa Firefoxa albo Win10 lub nie ma tego problemu lub też nie rozwiązał go to po co w ogóle się wypowiada ??

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#21 Demiurg#

@Patrick004 Bo rozwiązałem kilka takich problemów, które użytkownicy forum mieli na W7 (brak konkretnej łatki właśnie)? Bo jest to forum publiczne, na którym może wypowiadać się każdy?

Zamiast CCleanera równie dobrze mogłeś użyć Ctrl+Shift+Del w przeglądarkach i wyszłoby na to samo.

PS W którym miejscu napisałem, że nie używam Firefoxa?😏

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#8 Zapaleniec#

No to trzeba się zacząć przyzwyczajać do braku łatek na Windows 7.

Wiem o skrócie ale w dobrze ustawionym CCleanerze mam to na 1 kliknięcie.

Gorzej jeśli za jakiś czas problem powróci.

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#21 Demiurg#

@Patrick004 Łatka do W7 jest, tylko zazwyczaj trzeba ją pobrać ręcznie.

Odkąd ccleanera przejął avast, to robi się z niego coraz większa i coraz mniej funkcjonalna kobyła.

Odpowiedz
Ładowanie...