anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie połączysz oferty z wybranym produktem. Produkt nie pasuje do oferty...

MAMY ROZWIĄZANIE!
zamocowania_2018
#2 Obserwator#

Witam, moja oferta sprzedaży została odłączona od katalogu, gdy próbuję go ponownie podłączyć dostaję taki komunikat:

Podczas modyfikowania oferty wystąpiły błędy - Nie połączysz oferty z wybranym produktem. Produkt nie pasuje do oferty i został już wcześniej odłączony. Wybierz inny produkt.

Problem dotyczy produktu:
https://allegro.pl/oferta/kolek-dybel-mag-krak-do-mocowania-w-izolacji-styropianie-90-mm-10-szt-1663...

Do wyboru w katalogu mam tylko 1 produkt, taki sam. Te same parametry. A jednak nie mogę połączyć.... Dlaczego ?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@zamocowania_2018 Oferta została odpięta od produktu, ponieważ podałeś inną liczbę sztuk w opakowaniu niż widnieje w parametrach produktu. Dane te różnią się również tytule i opisie oferty. Sprawdź tutaj jak dodać nowy produkt do Katalogu Allegro.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
zamocowania_2018
#2 Obserwator#

O nie... Ja w kilku ofertach tak zrobiłem. Tzn. jeśli sprzedaje na mniejszą ilość niż jest w opakowaniu to w polu ''ilość sztuk w opakowaniu'' wpisywałem ilość którą sprzedaje.

Przed chwilą poprawiłem tą ilość, ale dalej dostaje taki komunikat. Muszę od nowa wystawić ofertę?

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@zamocowania_2018 Możesz dodać nowy produkt do Katalogu, jak w istrukcji, którą podałam wyżej.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów