anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Niedostarczona wiadomość a wpływ na jakośc sprzedaży

MAMY ROZWIĄZANIE!
_Likos_
#21 Demiurg#

Cześć Dziś mieliśmy taki przypadek. Klient zapytał o zamówienie. Odpisaliśmy. Po chwili otrzymalismy maila od allegro z informacja o niedostarczeniu wiadomości z powodu problemów technicznych ze skrzynka odbiorcy.

W panelu allegro wiadomośc jest przepuszczona przez system i wygląda na dostarczoną.

I mam pytanie czy taka sytuacja będzie miała wpływ na jakośc sprzedaży ? To znaczy czy system zaliczy że odpowiedzieliśmy na wiadomośc kupującego ? Czy tez mamy gdzies pisac o wykluczenie tej wiadomości ze statystyk ?

  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Ostatnio miałam tak dawno temu. Ale kilka razy gdy przez maila nie dochodziło to pisałam przez allegro i było ok. I nie jest to raczej wina konta klienta tylko tego kretyńskiego ukrywania maili. Zdarzało mi się, że jak klient kupował ode mnie w podobnym okresie z dwóch kont to jego mail dla każdego wyglądał inaczej i z jednego dochodziło, a z drugiego nie.

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Skoro system widzi ją jako dostarczoną to nie powinno to mieć wpływu ,wszak na allegro wszystkim kierują maszyny a nie ludzie .

oznacz moderatorów
_Likos_
#21 Demiurg#

Na zdrowy rozum system powinien zaliczyć odpowiedź lecz wole dopytac bo nie chciąłbym sie jutro obudzić z informacją o spadku jakości sprzedaży z powodu długiego czasu odpowiedzi.

Jełsi dostane info od moderatorek że system nie zaliczy bede musiał gdzieś napisać o wykluczenie ze stattstyk danego pytania

oznacz moderatorów
AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Jest chyba na to jeszcze jeden sposób. Możesz zrobić podobny myk jak z dawaniem maila dla kuriera poza allegro czyli usunąć środek z maila. Dajesz 10 pierwszych znaków i potem końcówkę od @. To powinno dojść.

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@_Likos_ O której godzinie i do kogo wysłana była wiadomość, o którą chodzi?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
_Likos_
#21 Demiurg#

@nat_not  chodzi o wiadomośc do zamówienia :  ef71cb30-8dc5-11ee-a63f-4f49b278a89b  na naszym drugim koncie. Nasza odpowiedź była z godziny 9:21 i w komunikatorze allegro pokazuje jakby było wszystko ok  lecz po chwili od wysłania wiadomości otrzmaliśmy maila z allegro:

"Wystąpił techniczny problem ze skrzynką pocztową odbiorcy Twojej wiadomości. Prosimy spróbować ponownie w późniejszym terminie."

Właśnie z tego powodu jest moje pytanie 

oznacz moderatorów
_Likos_
#21 Demiurg#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_   czy cos wiadomo w mojej sprawie?

Przepraszam ze tak dopytuje ale jutro zaktualizują sie statystyki a odpowiedzi na pytania mają duże znaczenie dla jakości sprzedaży. Nie chciałbym oberwać z nie swoją wine 🙂 i jesli okazałoby sie że odpowiedź będzie nie zaliczona chciałbym aby ja wyłączono w wyliczania jakości sprzedaży.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@_Likos_ niestety jeszcze nie otrzymaliśmy odpowiedzi, ale działamy w Twojej sprawie, więc możesz być spokojny. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@_Likos_ Dostałyśmy potwierdzenie, że Twoja odpowiedź zostanie wliczona do statystyk.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
_Likos_
#21 Demiurg#

@nat_not  dziekuje 🙂 bede spokojniej spał

oznacz moderatorów