anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nieprawdziwy Komentarz obniżający poziom sprzedaży

FenomenoVero
#11 Animator#

Czy jeśli kupujący zakupił towar wczoraj tzn 17.08 o godzinie 11:58 (3 produkty - z deklarowanym czasem wysyłki 24h). Produkty w paczce zostały odebrane przez kuriera Inpost w dniu dzisiejszym czyli 18.08.  Kupujący od razu wystawił komentarz negatywny z "1" gwiazdkami z treścią: wysyłka opóźniona kupiłem gdyż sprzedający deklarował szybką wysyłkę. 

Jak to jest dopuszczalne iż kupujący ocenia zgodność z opisem jeśli nie widzi jeszcze towaru (jest w drodze) i z treści ewidentnie wynika iż dotyczy opóźnienia, które nie miało miejsca. Pracownik na czacie napisał iż nie ma możliwości usunięcia komentarza jakby miał to by go usunął .... -nie wiem czy to śmieszne czy żałosne.

Pytanie brzmi czy albo gdzie można napisać/ do którego pracownika / w które miejsce na Allegro aby komentarz został zweryfikowany przez osobę pracującą w Allegro i został rzetelnie sprawdzony pod kątem faktycznego stanu.

  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

 

oznacz moderatorów
20 ODPOWIEDZI 20

AGD-SERVICE
#13 Ambasador#

Generalnie - kupujący w komentarzach mogą wypisywać co tylko chcą. Zęby tylko nie naruszało prawa i regulaminu Allegro. Bardziej cwani - wystawiają nega bez komentarza. I Allegro nic z tym nie zrobi. Ja miałem przypadek - głąb kupił wieczorem towar za 3 zł, wysyłka listem , opłacił, rano zgłosił odstąpienie od umowy, natychmiast zwróciłem kasę i otrzymałem negatyw - oczywiście bez komentarza, żeby nie można było go zakwestionować. Allegro oczywiście nic z tym nie robiło...

oznacz moderatorów