anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nowe wysyłam z allegro

ALCkow
#13 Ambasador#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Czy zostały już naprawione błędy w nowym wysyłam z allegro ? Dla przypomnieniaBez tytułu.png

oznacz moderatorów
39 ODPOWIEDZI 39

ALCkow
#13 Ambasador#

Czyli zostanie coś zrobione czy nie ?  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ALCkow tak, zapewniam Cię, że zostaną wprowadzone funkcje o których pisaliśmy wcześniej w tym wątku.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

ALCkow
#13 Ambasador#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Czy mogłaby Pani dowiedzieć się kiedy konkretnie ? 

Obiecane mieliśmy: stary widok WzA nie zostanie wyłączony dopóki wszystkie błędy w nowym widoku nie zostaną naprawione. 

Od początku lutego piszę o braku szablonów i o innych błędach. Inni sprzedawcy pisali już w pierwszym dniu wprowadzenie nowego widoku w połowie stycznia.

Z szablonami w ciągu 2,5 miesięca nic nie zrobiono. Czyli możemy założyć, że ten odpowiedni dział allegro w ogóle nie istnieje. 

oznacz moderatorów

ALCkow
#13 Ambasador#
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ALCkow bardzo mi przykro, ale nie jestem w stanie podać konkretnej daty. Zapewniam, że zespół Wysyłam z Allegro istnieje i działa, a stworzenie funkcji zbliżonej do szablonów jest teraz najwyższym priorytetem. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

ALCkow
#13 Ambasador#

Może zespół działa, ale od 2,5 miesiąca nie widać efektów.  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  nie lepiej, aby allegro wynajęło zewnętrza firmę informatyczna do stworzenia szablonów. Cena w granicach 500-700zł netto, dwie godziny pracy. 

Funkcja zapisz przy wpisywaniu wymiarów i wagi. Kilka linijek kodu dla programisty.

oznacz moderatorów

ALCkow
#13 Ambasador#
oznacz moderatorów

ALCkow
#13 Ambasador#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  co z szablonami ? Kiedy będą ?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@ALCkow Nie mogę wskazać Ci konkretnej daty. Jak się pojawią, na pewno będziemy Was o tym informować. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

ALCkow
#13 Ambasador#

Prawdę mówiąc: nowy widok już taki zostanie ? @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

ALCkow
#13 Ambasador#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  co z szablonami ? 

oznacz moderatorów

ALCkow
#13 Ambasador#

Wracam do tematu. Co z naszymi, obiecanymi w wielu wpisach od moderatorów, szablonami rozmiarów w wysyłam z allegro ? Obiecane było, że będą zrobione na 01.03.2022, a już mamy prawie koniec kwietnia. Przypomnę w starym wysyłam z allegro była taka funkcja. Obecnie w przepisywanie przy każdej przesyłce z wymiarów 1x1x1x1 na np.: 30x40x100x30 zajmuje dużo czasu. @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

ALCkow
#13 Ambasador#
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@ALCkow Bardzo mi przykro, ale niestety nie mam dla Ciebie żadnych nowych informacji w sprawie szablonów. Wciąż nie mogę też obiecać, kiedy dokładnie się pojawią. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

ALCkow
#13 Ambasador#

Czyli jak "specjalny dział allegro" pracował nad tym już w lutym to w rzeczywistości nic nie robili tylko nas okłamywali. Mieli nadzieję że temat ucichnie ?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@ALCkow Nie, zespół odpowiedzialny za Wysyłam z Allegro pracował i cały czas pracuje nad zmianami w nowym narzędziu, ale nie mogę zadeklarować Ci terminu, kiedy szablony będą dostępne. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Skoro nie można realnie określić kiedy wszystko zostanie poprawione to chyba lepiej wstrzymać się z wprowadzaniem zmian które będą utrudniać pracę do czasu ich poprawy.

oznacz moderatorów

ALCkow
#13 Ambasador#

Niestety wprowadzili to 1 marca i jak widać nie myślą tego poprawić. 

oznacz moderatorów

phukrok
#9 Pomysłodawca#

Czy coś się zmieniło apropo podawania wymiarów przesyłek ?

oznacz moderatorów

AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

A ze zwykłej ciekawośći, ile osób liczy ten zespół? Bo może np 1 sztuke i wtedy nie dziw, że nie ogarnia ona ogromu pracy. Może powinno byc w takim zespole co najmniej z 10 osób do roboty.

oznacz moderatorów