anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nowy system AI do opisywania ocen użytkowników!

PanKornik-pl
#8 Zapaleniec#

Czy Allegro naprawdę w ostatnim czasie nie widzi że zmiany wprowadzane idą w złym kierunku i ktoś im podkłada świnię od wewnątrz?

Najpierw wprowadzenie i zmiany w wyszukiwarce i praktyczne zaprzestanie handlu dla wielu sprzedawców. Teraz wprowadziliście dla produktów z dużą ilością ocen jakiś system sztucznej inteligencji. Wszystko było by super ale drogie Allegro to jest kolejny strzał w kolano i to robicie sami sobie i dodatkowo dla nas sprzedającym. 

Wasz algorytm AI tworzy bzdury i to przez duże B. Przykład:

Ocen na produkcie ponad 1400

- 1387 pozytywnych komentarzy i ocen na 5 gwiazdek

Ale nie wasz nowy systemik wystawia komentarz 1 zdania na temat pozytywnych opinii produktu  3 zdania negatywnych na jej temat 🙂

Dziękujemy allegro za kolejny system który w tym momencie dla nas sprzedawców każe usuwać oferty które były przez lata bo wasza choroba przybiera na tempie i to zaskakująco szybkim. Sami niszczycie ten portal nie wiem czy wy nie widzicie że ktoś was prowadzi w złym kierunku!

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
24 ODPOWIEDZI 24

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@PanKornik-pl dziękuję, że napisałeś do nas w tej sprawie, jest to test, więc taka opinia jest szczególnie ważna. Czy możesz podać o jakim produkcie piszesz?

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

PanKornik-pl
#8 Zapaleniec#

@la_nika  przejrzałem masę w dniu wczorajszym treści algorytmu, ale postaram sie w historii odnaleźć tę konkretną o której pisałem.   

oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@PanKornik-pl 

Ale co kto, jakie AI, jakie opinie? Gdzie to można zobaczyć?

oznacz moderatorów

PanKornik-pl
#8 Zapaleniec#

Dam ci coś z twojej branży:

https://allegro.pl/oferta/lancuch-do-pily-16-56-3-8-1-3mm-40cm-10873870111

Kliknij na oceny lub gwiazdki i zobaczysz nowy system 🙂 I znajdziesz tam - Podsumowanie opinii 

Jest to Bot AI który ze wszystkich opinii skleja swoją własną 😁

oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@PanKornik-pl 

O kurtka. Zalogowany na służbowym nie miałem tego 🙂

Ale lektura, ja, idę czytać, ha ha ha

oznacz moderatorów

Crow_Empire
#13 Ambasador#

To jest widoczne tylko dla Sprzedawców? Ja nie widzę zmian ani podsumowania opinii. Mam zwykłe konto.

oznacz moderatorów

PanKornik-pl
#8 Zapaleniec#

PanKornikpl_0-1729691506487.png

 

oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@Crow_Empire 

Trochę randomowo. Spróbuj wylogować. Zmień przeglądarkę.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@PanKornik-pl dziękuję! Przekażę Twoją sugestię do zespołu, który odpowiada za podsumowanie opinii. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Crow_Empire
#13 Ambasador#

@serwis-texas  teraz na innym komputerze widzę, tam może jeszcze kukizy nie doszły. 

Osobiście wolę czytać prawdziwe opinie, prawdziwych ludzi.

Zlepek informacji zebrany przez sztuczną inteligencję nie jest wiarygodny dla mnie i nie będę się opierał o taką opinie.

oznacz moderatorów

KOGIEL_T
#10 Popularyzator#

Fajne to , takie nie za mądre😋 :"Użytkownicy chwalą łańcuch za ostrość i wytrzymałość, podkreślając, że tnie jak brzytwa i długo się nie tępi. Wielu uważa, że nie opłaca się go ostrzyć, lepiej kupić nowy. Pasuje do różnych modeli pił, w tym elektrycznych. Niektórzy zauważyli, że zużywa mniej oleju. Pojawiły się jednak opinie o problemach z dopasowaniem do niektórych prowadnic. Ogólnie produkt oceniany jest bardzo pozytywnie, szczególnie za stosunek jakości do ceny." takie fajne , nie z mądre":"

oznacz moderatorów

atechnik_sklep
#13 Ambasador#

Ciekawe jak mają się te wygenerowane sztucznie opinie do dyrektyw unijnych? Ani nie są one weryfikowane, ani potwierdzone zakupem a sztucznie wygenerowane z czapy. Ktoś chyba chce sobie zrobić krzywdę.

oznacz moderatorów

Autozaslony
#11 Animator#

 od kiedy opinie klientów są dla Was ważne? 😄

Gdyby tak było to byście najpierw zapytali nas o zdanie przed wprowadzaniem jakichś kolejnych **piiip**ycznych pomysłów.

Naprawdę nie jest Ci głupio wklejając ciągle te same nie mające nic wspólnego z rzeczywistością regułki?

oznacz moderatorów

bosek_2804
#9 Pomysłodawca#

@Autozaslony uważaj ... brakestop właśnie zaliczył bana tu na forum za zaczepki dziewczyn 

oznacz moderatorów

Autozaslony
#11 Animator#

To niech zaczną traktować nas sprzedawców z szacunkiem a nie jak zło konieczne, którym można wszystko wcisnąć i robić z nas i d i otów. To z naszych prowizji dostają wypłaty a nie z kupujących.

oznacz moderatorów

PanKornik-pl
#8 Zapaleniec#

Podsumowując samo AI. 

To mogło by się sprawdzić gdyby nie to że 90% użytkowników którzy kupili i są zadowoleni z zakupów nie umieszcza komentarza pod produktem. Idąc dalej tym tokiem rozumowania pamiętajmy że klient musi wystawić 2 opinie dla sprzedawcy i dla produktu a więc kolejne 10% klientów którzy kupią produkt zostawia w większości opinie i ocenę dla sprzedawcy a bardzo już mały ułamek kupujących z tego procenta jeszcze wystawi opinię dla produktu! Jest to spowodowane brakiem czasu, niechęcią może na to wpływać wiele powodów.

Ale rozpatrzmy działanie kupującego który albo dostał opóźnioną dostawę miał brak śrubki czy uszkodzone pudełko. Bardzo wielu kupujących potrafi się irytować za byle głupotę mając zły dzień , chcącym się wyżyć na kimś a przecież opinia w Internecie jest bardzo prosta i nie angażująca kupującego w bezpośrednią rozmowę w ramach wyjaśnienia niedoskonałości lub wyjaśnienia dlaczego paczka została wysłana a dotarła po tygodniu  pozdrawiam firmę "PO|CZTE....". Działa w przypływie złości i z chęcią wystawi opinię negatywną dla sprzedającego a dobije jeszcze opisując i koloryzując do opinii o produkcie bo przecież kupił jakiś produkt otworzył i rozpakował. Ale on już ten produkt używa 10 lat i wie że nie tak ma działać nie tak wyglądać i na zdjęciu jest czerwony ale miał być przecież bardziej czerwony niż czerwony na zdjęciu  🙂 

Można szerzyć przykłady.

Można do tytułu tego AI dopisać że "Opinia AI dotyczy 366 recenzji z 12480 sprzedanych sztuk na serwisie Allegro" wtedy miało by to rację bytu i sensu !

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@PanKornik-pl dawno nic nie wyszukiwałem przez zmiany i mnie takie cudo ominęło 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

KOGIEL_T
#10 Popularyzator#

@kostas11  dziewczyny też chyba nie widziały, dlatego odpisują :"dziękuję! Przekażę Twoją sugestię do zespołu, który odpowiada za podsumowanie opinii. "😂

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@KOGIEL_T zgadza się, nie widziałyśmy, bo nie czytamy codziennie opinii produktowych wszystkich przedmiotów dostępnych na Allegro tylko odpowiadamy na Wasze komentarze, prośby czy sugestie. Natomiast gdy dostajemy od Was sygnały o przykładach takich jak ten, informujemy o tym zespoły, które pracują nad tym konkretnym narzędziem. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów