anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ocena kupującego

Pandadeco
#1 Nowicjusz#

Cześć,

 

@N_Nitka28@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@Sa_nova@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_ 

 

Mam problem z wystawioną oceną kupującego "Zwodzenie" To wprowadzanie w błąd kupującego. 

Otrzymaliśmy dwie oceny negatywne jedna za drugą od tego samego klienta który kupując "mix" kolorów oczekiwał konkretnego, klient został poinformowany o tym, że kolor który oczekuje jest nie dostepny i postaramy się zorganizować go w przyszłej dostawie na co się zgodził. W drugim zamówieniu produkt był sprzedawany z "uszkodzeniami mechanicznymi" po czym prosił o zdjecie produktu, po otrzymaniu zapytał czy nie ma takiego bez uszkodzeń. Oczywiście powiedzieliśmy, że wszystkie mają wiec klient zrezygnował z zakupu. Oczywiście dyskusja założona o zwrot środków które zostały zwrócone w sobotę od razu pomimo dnia wolnego od pracy, żeby klient był zadowolony. Dzisiaj mamy niedziele klient wystawia ocenę negatywną wasz konsultant na czacie twierdzi, ze wiadomości są zgodne z regulaminem. Z tego co mi wiadomo słowo "Zwodzenie" jest synonimem do oszustwa według słownika jest to wprowadzanie w błąd. Klient przyjął strategię "agesora" odgrażając się, ze jest prawnikiem widocznie doskonale wie jakich słów używać, żeby przepuściło to przez słownik allegro. Rozumiem, że konsultant na czacie nie widzi nic złego w 2 negatywach od tej samej osoby o tej samej treści nie będące prawdą. Bo wasze sformułowanie "Nieterminowa dostawa" i zamówienie nie dostarczone " Przeczy sobie zwłaszcza jak kupujący sam odstępuje od umowy za pomocą zwrotu. Zwrot został dokonany przed wystawieniem ocen.  Kupujący nie ma zamiaru zmienić oczywiście swojej opinii ponieważ wystawił ją umyślnie używając takich słów, aby filtr przepuścił wszystko. Jest to działanie na szkodą przedsiębiorstwa. Proszę o pomoc w tej sprawie bo to nie zbieg okoliczności wystawiając takie dwie oceny. 

 

Zrzut ekranu 2024-10-13 212354.png

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

fox_paws
#12 Orędownik#

Jeśli to kłamstwo i działanie na szkodę przedsiębiorstwa, to idź do sądu. Allegro komentarza nie usunie.

oznacz moderatorów

Sa_nova
Moderatorka
Moderatorka

@Pandadeco przykro mi, jednak nie mogę pomóc w tej sytuacji. W wystawiony komentarz, możemy ingerować w konkretnych przypadkach tj. gdy treść komentarza narusza nasze zasady oraz regulamin. Więcej na temat ocen i komentarzy przeczytasz w tym artykule.

oznacz moderatorów