anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ocena za co 20 paczkę i kupujacy dlaczego inni kupujacy musza przez nich cierpieć?

LicytEldorado
#8 Zapaleniec#

Prowdziłem sprzedaz detaliczną poprzez licytacje towaru ze zwrotów z **piiip**a, kupujacy bardzo zadowolenii, zaczeła sie zbierać duża grupa stałych klientów którzy codziennie odwiedzali mój profil ale niestety ocenę otrzymywałem tylko za co 20 paczkę. W regulaminie licytacjii wyraźnie było napisane że są to produkty ze zwrotów co oznacza ze moze brakowac drobnych elementów nie majacych wpływu na funkcjonalność ale niestety znalazły się osoby dzabany a to ze śrubek nie ma a to kostki USB i tłumaczenie ze w dzisiejszych czasach kostki nie są dodawane do urządzeń nic nie pomagało, a to ze żarówek nie było, dziisaj kolejna osoba przechyliła szalę goryczy wygrywajac mopa wartego 270 złotych za 52 xłote z 5 nakładkami na niego zamiast 6, nawet zaproponowąłem ze zwróce 10% ceny zakupu ale nie bo on za to nie kupi nakłądki i ze on chce 15 złotych, wolałem nie ryzykować negatywem i po konsulatcjii z allegro stwierdziłem ze mu to zwróce bo się okazało ze allegro nie usunie negatywa w razie czego i stwierdziłem ze idę w handel hurtowy całymi paletami ABC żeby sie nie martwić o to ze stracę smart etc przez kilku dzbanów, tylko ze na tym najabrdziej ucierpią inni kupujacy którzy codziennie zagladali do mnie na licytacje bo mozna było nabyć fajne przedmioty w super cenach a jeszcze mieli emocje towarzyszące licytacjom. Wiec mam pytanie dlaczego inni kupujacy mają cierpieć z powodu kilku dzbanów i tracić mozliwosc tanich zakupów z tego powodu ze allegro nie usunie negatywa niezgodnego z regulaminem licytacjii bo nie i ch.j? Czy allegro nie powinno chronic kupujacych? I czy zyjemy w demokracjii czy w jakims systemie gdzie pojedyńcza jednostka jest w stanie zniszczyc sklep dajacy kilkuset osoom tanie zakupy i emocje? Czy allegro nie chciało żeby było tanio a 0,1% ludzi dzbanów niszczy sklep który spełniał to do czego dążyło allegro?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

LicytEldorado
#8 Zapaleniec#

Dodam jeszcze do tego ze ja na tym nie stracę a moze i zyskam ponieważ przyu licytacjach palet powinny wpadac szybciej płatnosci niz czekanie 30 dni aż łaskawie kupujacy opłąci albo i nie ale pytanie do allegro dlaczego pozwalacie takim ludziom dzbanom niszczyć projekt który spełniał wasze załozenia o tanich zakupach?  -80-90% to nie ma szans abyscie osiagnęli nawet w allegro day bo nikt za tyle nie sprzeda ale wy wolicie pozwolić takim dzbanom na to zeby wystawiali negatywy i nic z tym nie robić, chyba musicie lekko przemyślec wasz regulamin odnosnie negatywów bo żaden sprzedajacy nie pójdzie w totalną walkę cenową wiedząc ze są ludzie szbany którzy wiedząc ze moga wystawić negatywa będa wymuszać na sprzedajacych co chcą

oznacz moderatorów

Monika__L
#16 Inspirator#

My to wiemy

alegro wie

Zobacz ile jest wątków o wymuszeniach za negatywy

ale „kupujący ma prawo wystawić subiektywna ocenę” i nie usuwają jej o ile nie ma w nim obraźliwych tekstów. Kupujący nie musi czytać ofert ma kupić szybko i sprawnie. Jeśli będą nałożone jakiegoś ograniczenia dla niego, w tym w systemie ocen, to przepłoszy klientelę, zmniejszy obroty. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@LicytEldorado Coś ci umknęło, Allegro projekt o tanich zakupach, jesteśmy już za tym, teraz jest Allegro drogi projekt i nieważne jak a liczy się zysk, Handlujesz i doskonale powinieneś wiedzieć że zawsze- nieważne jaka cena znajdą się niezadowoleni.

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@LicytEldorado jakie tanie zakupy? Przecież Allegro to miejsce NAJDROŻSZYCH zakupów. 

Dodatkowo, jeżeli masz setki klientów którzy regularnie robi u Ciebie zakupy to nie masz czym się martwić, mam zdecydowanie mniej klientów i te kilka negatywów nic nie zmienia. 

Jeżeli w treści oferty nie podajesz informacji o tym, że przedmiot jest niekompletny to nie dziw się, że później dostajesz negatywny komentarz 😉 

oznacz moderatorów

LicytEldorado
#8 Zapaleniec#

Stan powystawowy to nie jest stan nowy, moze brakowac śrubek, kabla USB itp. Pozatym dla niezorentowanej klientelii czym jest stan powystawowy informacja była zawarta w o sprzedajacym w regulaminie licytacjii więc nie ukrywałem ze moze coś brakowac każdy o tym wiedział że przedmiotów niemajacych większego znaczenia dla funkcjonalnosci urządzenia moze brakowac i akceptowało to 99,9% ludzi, pozatym ty dajesz kostki USB do swoich urządzeń? Moge to zaraz sprawdzić i w razie jak nie dostanę kostki to ci negatywa walnę, oczywiście to zart ale sam wiesz że kostek w dzisiejszych czasach się nie dołacza, co do mopa to za tą cenę 99,9% społeczeństwa byłaby zadowolona i bez nakładek

oznacz moderatorów

kolekcjonerstw
#10 Popularyzator#

mordo znam twój ból. Na twoim miejscu pogodzilbym sie ze odsetek spoleczenstwa to jak to ujales dzbany i raz na jakis czas sie na takiego nadziejesz. Ja jestem nerwowym czlowiekiem i tez jade czasami po klientach, ale to nie jest profesjonalne podejscie. tu trzeba miec spokoj buddyjskiego mnicha inaczej polegniesz. Negatywy i dyskusje sa najczescie po to zeby wydebic przyslowiowego piątaka (Prezesie poratuj zlotowka bo do piwa brakuje) takie jest wlasnie nasze spoleczenstwo Janusze probujacy oszukac system i zyskac kilka zlotych. Nie widziales nigdy slawnego filmiku promocja walka o karpia z lidla? to obrazuje jakich ludzi mamy w spoleczenstwie

oznacz moderatorów

kolekcjonerstw
#10 Popularyzator#

jeszcze dodam ze takich outletow handlujacych zwrotami namnozylo sie ostatnio mnostwo. Sam handluje tym szajsem od ponad roku. Pelno Ukraincow w to weszlo, a czy placa podatki? nie wiem, ale sie domyslam 🙂 i wez z nimi konkuruj.

oznacz moderatorów

LicytEldorado
#8 Zapaleniec#

Da sie konkurowac przy dobrej hurtownii, ty prwnie płacisz 15-18 za paletę a ja za tyle sprzedaje detalowi. Dlatego mnie nie martwi to że mi się biznes sypnie bo przejdę na hurt i dalej pociagnę ten wózek. Outletów owszem jest mnóstwo z tym wyjątkiem ze ceny outletowe to też nie -80-90% tylko max -30% u mnie detal kupował w cenach hurtu w wiekszosci hurtownii i przy licytacjach od 1 PLN bez ceny minimalnej, bez kombinatorki ze jak za tanio zejdzie to zwrócę pięniadze tylko za ile wygrałeś za tyle twoje ale no kurdę kilku dzbanów zaszkodziło kilkuset kupujacym i teraz pytanie czy allegro woli zachować super opinię u kilku dzbanów i powoli stawac się serwisem dla dzbanów przez co sprzedajacy też zaczną uciekac czy jednak woli się pozbyć kilku dzbanów i zachowac opinię w oczach kilkuset normalnych ludzI/ ja informuję kazdego mojego kupujacego o powodach zakończenia licytacjii detalicznych i informuię o tym ze w duzej mierze jest to wina allegro więc allegro musi przemyśleć swoje zachowanie bo jak kolejne takie projekty będa upadac przez ich zasady odnoscnie komentarzy to normalni ludzie kopną ich w du.ę

oznacz moderatorów

LicytEldorado
#8 Zapaleniec#

Przy okazji jak siedzisz w paletach i chcesz fajną paletę za **piiip**iste pienieadze to masz tu linka https://allegro.pl/oferta/2-palety-zwroty-konsumenckie-**piiip**-abc-15749256538 ceny sprawdzane na **piiip** aktaulne, łacznie prawie 21000 za 480 na ten moment

oznacz moderatorów