anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

oceny od klientów

MAMY ROZWIĄZANIE!
HermesartBHP
#8 Zapaleniec#

Witam

Zauważyłem, że od września ubiegłego roku allegro blokuje opinie moich klientów

Bardzo proszę o informację co może być powodem i w jaki sposób mogę to zmienić

Pozdrawiam

Michał

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14
xyz96
#21 Demiurg#

Allegro nie blokuje ocen. Po prostu kupujący przestali je wystawiać. Wystawiają tylko negatywy gdy jest jakiś problem z transakcją.

oznacz moderatorów
HermesartBHP
#8 Zapaleniec#

Kupujący wystawiają oceny pozytywne jednak allegro ich nie publikuje widzę je tylko ja

Pojawia się następujący komunikat:

Po wstępnych testach zdecydowaliśmy się nie wyświetlać na razie odznak jakości sprzedaży kupującym.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Masz 6 pozytywów. Powinno być więcej?

Wszystkie oceny są widoczne tylko przez 12 miesięcy, po tym czasie znikają.

Jakość sprzedaży a komentarze to dwie różne sprawy.

oznacz moderatorów
HermesartBHP
#8 Zapaleniec#

I pozytywów i ocen jest za mało wyświetlanych 😞 

a nikt ze znajomych sprzedających na allegro nie miał takiego problemu

oznacz moderatorów
HermesartBHP
#8 Zapaleniec#

Myślę że jedynym rozwiązaniem jest kontakt z allegro

oznacz moderatorów
ZibiK30
#18 Luminarz#

@HermesartBHP Myślę, ze znikły Ci oceny które już po roku czasu samoistnie się kasują, czyli te wcześniej co były dane w lutym zeszłego roku 😉

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
maxr01
#17 Koryfeusz#

@HermesartBHP -

Pojawia się następujący komunikat:

Po wstępnych testach zdecydowaliśmy się nie wyświetlać na razie odznak jakości sprzedaży kupującym. - komunikat prawidłowy , nie ma takiego parametru do oceny, chociaż nie wiem co on znaczy

Szybkie komentarze otrzymasz natomiast w 2-óch przypadkach:

- POZYTYW - Kupujący będzie bardzo zadowolony z produktu, szybkiej wysyłki, najlepiej w ten sam dzień lub następny, wysyłka będzie tania, najlepiej darmowa (dobrej oceny wcale nie gwarantują przesyłki typu Allegro...)

- NEGATYW - gdy kupujący będzie niezadowolony z transakcji

W pozostałych przypadkach musisz czekać aż All przypomni ileś tam razy kupującemu, że jego świętym obowiązkiem jest wystawienie komentarza. A wtedy komentarze mogą być już różne, łącznie z tym, że wystawiając z telefonu czasem różnie się trafia w gwiazdki, nie zawsze tak jak się chce.

 

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@HermesartBHP ja również widzę 6 ocen od Kupujących z ostatnich 12 miesięcy w panelu. Odznaki jakości sprzedaży to inny temat i ich nie wyświetlamy. Czy możesz przesłać zrzut ekranu z ocenami/komentarzami, które widzisz tylko Ty oraz zrzut z komunikatem, o którym pisałeś? Napiszę do odpowiedniego działu, żeby to wyjaśnić dla Ciebie.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
HermesartBHP
#8 Zapaleniec#

Dziękuję wszystkim za pomoc Problem rozwiązany. Po napisaniu do allegro wszystko działa i na reszcie dostałem upragnionego smarta. Pozdrawiam. Michał

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@HermesartBHP To Tobie o Smarta chodziło? Trzeba było od razu tak pisać 🙂

oznacz moderatorów
AUDI-SW
#9 Pomysłodawca#

O jaka miła obsługa mam pytanko. Podaje przykład ocena sprzedawcy 97,6 i tu nagle komentarz oczywiście negatyw spadek procentowy na 96.6 i zaraz po takim negatywie 4 pozytywy wszystkie oznaczone 5 gwiazdek. dlaczego w takim przypadku nie podniosła się ocena sprzedawcy tylko dalej jest 96,6

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@AUDI-SW Jeśli pozytywne oceny wystawił ten sam kupujący lub jest to jego kolejna ocena w ciągu 7 dni, nie będzie mieć wpływu na procent poleceń.

Drugą prawdopodobną przyczyną jest to, że dane dotyczą 12 miesięcy, więc zbiór ocen mających wpływ na procent poleceń zmienił się nie tylko o te, których przybyło, ale również o te, których już nie bierzemy pod uwagę (starsze niż sprzed 12 miesięcy).

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
AUDI-SW
#9 Pomysłodawca#

każda osoba z czterech to ktoś inny tak ze każdy komentarz wystawiony był przez inna osobę przykładowo 97.6 tydzień temu. negatyw spadek na 96.6 i teraz w ciągu 2 dni 4 pozytywy a nie poprawiły wyniku procentowego 

oznacz moderatorów