anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Od czwartku nie przychodzą maile od Allegro

bergchem
#2 Obserwator#

Mam pocztę na o2, od czwartkowego południa przestały dochodzić jakiekolwiek maile od Allegro. Nie ma żadnych powiadomień o sprzedaży, zupełnie nic. Sprawdziłam filtry poczty i tam nic się nie zmieniło. Mam dwa inne konta na Allegro powiązane z innymi adresami również na o2 i tam wszystko normalnie dochodzi. Proszę o interwencję, pisałam do o2 i oni nie znaleźli problemu.

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@bergchem Podaj mi proszę numer przykładowego zamówienia i typ powiadomienia, które nie dotarło. Przekażę tę sprawę do konsultacji.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

bergchem
#2 Obserwator#

Przykładowo zamówienie nr

b37a85b0-f4c5-11ee-b322-6b97ae772e82
 
Nie dotarł mail o sprzedaży, wybraniu metody wysyłki ani o zapłacie. I tak w przypadku około 100 innych zamówień.
Ale nie dochodzą dosłownie żadne maile, ani o otrzymaniu wiadomości od kupującego, ani o zgłoszeniu zwrotu, które to w weekend miały miejsce.
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@bergchem Konsultuję tę sprawę. Odezwę się ponownie, gdy będę wiedzieć więcej.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

sklepsportowy24
#7 Wielbiciel#

Witam, posiadamy taki sam problem również od czwartku nie otrzymujemy żadnych powiadomień na pocztę o2. 

oznacz moderatorów

fajnecd
#8 Zapaleniec#

Ten sam problem , z tym ,że do mnie nie docierają maile od 3 kwietnia. Dziwne bo maile od Allegro Business przychodzą . Brak jedynie o wypłacie środków , sprzedanych aukcjach i wyborze dostawy przez kupującego. Sprawa zgłaszana przeze mnie tutaJ. Jest też oficjalne zgłoszenie przez konsultanta Allegro . Numer zgłoszenia  41234884 . Sugerowane mi napisanie zapytania do O2 tam gdzie mam pocztę. Odpisali ,że wszystko ok. Wiem też od konsultanta ,że maile wysyłane do mnie mają status "DOSTARCZONE" a ich w ogóle nie ma. Prosze w końcu o naprawienie problemu . Pozdrawiam.

oznacz moderatorów

darkest_star
#2 Obserwator#

Od 05.04 .2024 nie otrzymuje  wiadomości na maila o licytacji w ofercie , oraz o sprzedaży przedmiotu

0

oznacz moderatorów

darkest_star
#2 Obserwator#

Witam , u mnie to samo . Też mam pocztę o2 i od czwartku nie otrzymuje powiadomień na maila o ofercie w aukcji oraz o sprzedaży czy też że klient wypełnił opcje dostawy i dokonał płatności.

Również sprawdziłam ustawienia na poczcie i wszystko jest ok.

 

oznacz moderatorów

imja
#8 Zapaleniec#

Interia - od kilku dni niektóre mejle przychodzą, niektóre nie. 

Dzisiaj ae19fdd1-c2bd-4223-ad8a-93ddbcd41e05: mejl o rozpoczęciu zakupu jest, o zapłacie nie ma.

 

oznacz moderatorów

fajnecd
#8 Zapaleniec#

Zróbcie tak jak ja. Napiszcie do Allegro na priv poprzez Facebook. Tam opiszcie co się dziej i poproscie konsultanta by zgłosił sprawę do działu technicznego. Poproscie tez o numer zgloszenia by był jakiś ślad operacji. Ja tak zrobiłem i od dziś wszystko działa. Maile przychodzą a poczte mam na O2.

 

oznacz moderatorów

mako_poznan
#9 Pomysłodawca#

Ja ma problem z mailami o końcu aukcji. Docierają do mnie z 6 godzinnym opóźnieniem. Kilka ciekawych ofert niestety przeszło mi koło nosa.

oznacz moderatorów