anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odpowiedz od allegro

BIO-KIOSK
#9 Pomysłodawca#

Allegro one.

Nikt z Allegro już nad tym tematem.nie panuje. 

 Problemy z odbieraniem przesyłek z automatów i punktów przez UPS. Odbiory są robione raz dziennie nigdy o tych samych porach. Efektem jest leżenie paczek nawet grubo ponad 24 h w punktach nadania.

Inne jest oznaczenie, numery  etykiet przez allegro, a zupełnie inne przez UPS. Efekt brak możliwości śledzenia przesyłek Allegro one. Brak możliwości weryfikacji ich statusu. Brak możliwości udzielania kupującym odpowiedzi. 

Z reguły klienci wybierający przesyłki Allegro one otrzymują je w ciągu 3-4 dni. Jest to duży problem.

Brak potwierdzeń nadania przesyłek z Allegro one. Jako sprzedawca powinienem mieć potwierdzenia nadania paczek. Tutaj tego nie ma. Problem z reklamacja.

Po co została wprowadzona usługa Allegro One? Nie wiem. 

 

 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@BIO-KIOSK Dziękujemy za przesłane uwagi. Zapewniamy, że zależy nam na tym, żeby minimalizować liczbę problemów pojawiających się podczas korzystania z naszych usług. Zapewniamy, że zmierzamy do udoskonalania procesów, żeby jeszcze lepiej realizować zlecenia dostawy.

Za każdym razem, kiedy pojawi się którakolwiek z wymienionych przez Ciebie nieprawidłowości, zgłoś reklamację, korzystając z tego formularza. Będziemy mogli się wówczas odnieść do konkretnych przypadków.

oznacz moderatorów