anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Olata za zlecenie odbioru DPD

firmowo1
#8 Zapaleniec#

Witam 

Dostaje opłaty 4,99 za każdą paczkę zlecenie odbiotu poniżej 3 paczek DPD.

Jak zrezygnować z tych opłat ? mam stałe zlecenie z DPD za 5 zł za wszystkie paczki .

Ostatecznie wyłaczyć Allegero DPD kurier 

Jest mnóstwo opłat też za niby gabaryt itp ,trzeba tego pilnować bo jest masakra za zwykłe paczki doliczane dziwne opłaty 

Dziękuje z Góry za pomoc 

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@firmowo1 Jeżeli opłaty są naliczone poprawnie, zgodnie z regulaminem usługi, to konieczne będzie podjęcie decyzji czy w tej sytuacji chcesz nadal udostępniać tę opcję w ofertach.

Natomiast jeśli uważasz, że doszło tutaj do pomyłki, możesz złożyć reklamację u przewoźnika.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

firmowo1
#8 Zapaleniec#

Nie są poprawnie naliczane składam reklamacje ale nie mam czasu się w to bawić s prawdzać  ,dlatego mam pytanie co należy zrobić żeby nie było takiej sytuacji ?

Zrobić zlecenie przez allegro powyżej 3 paczek np i mieć spokój ?

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@firmowo1 Chcesz wysyłać ze smartem to musisz być czujny i wszystkie przesyłki sprawdzać i te źle policzone reklamować . Musisz też być twardym i liczyć się z tym że reklamacje nie muszą być na Twoją korzyść . Ktoś musi kryć koszty tego "dobrodziejstwa".

oznacz moderatorów

firmowo1
#8 Zapaleniec#

To już wyczułem że tak jest ,pewnie nie ja sam z tym problemem ,wyrywkowo można sprawdzać ,ale nie co miesiąc 20 -30 paczek minimum .

Szkoda mi tego smarta bo jest popularny.

oznacz moderatorów

DlaMistrzow_pl
#12 Orędownik#

Nic nie zrobisz. Ja siadam raz na kwartał, poświęcam kilka godzin i wysyłam reklamację do DPD, które to najpierw ją odrzuca, a odwołanie uznaję i po kilku tygodniach allegro koryguje mi opłaty.

Mam notorycznie naliczaną tą opłatę w sytuacjach, gdy realnie było więcej niż 3 paczki oraz gdy nadajemy bezpośrednio w sortowni (późne nadania, bo komuś zależało lub kurier przyjechał wyjątkowo wcześnie). I tak od 2 lat odkąd ją wprowadzili....

oznacz moderatorów

sklep_solpio
#12 Orędownik#

musisz mieć minimum 4 paczki allegro DPD nie liczą się te przesyłki z sklepu stacjonarnego czy sklepu online 

oznacz moderatorów