anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

opłaty allegro inpost

MAMY ROZWIĄZANIE!
fabrykasokow
#10 Popularyzator#

Witam,

mógłby mi ktoś powiedzieć za co konkretnie pobierana jest opłata "INP_P1_PACZKOMATY" w kwocie 0,99zł lub 1,99zł?

Z regulaminu ciężko mi jest się domyśleć.....

Będę wdzięczna za odp!

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@fabrykasokow W tym artykule znajdziesz aktualny model rozliczeń przesyłek w programie Allegro Smart!

 

Edytowano 20.03.2023

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
fabrykasokow
#10 Popularyzator#

szukam od pół godziny, i albo jestem ułomna albo nie potrafię znaleźć, dlatego pytam

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@fabrykasokow   No coś Ty 😂

Co zmienimy

Zgodnie z zapowiedzią, od 4 stycznia koszt przesyłki metodą Allegro Paczkomaty InPost w ramach Allegro Smart! podzielimy między nas i Ciebie. Będziemy ponosić większą część tego kosztu, a do Twojego rachunku za usługi Allegro doliczymy opłatę:

  • 0,99 zł brutto – dla zamówień poniżej 100 zł
  • 1,99 zł brutto – dla zamówień od 100 zł.
_____________
Kama
oznacz moderatorów
fabrykasokow
#10 Popularyzator#

Bardzo wielkie dzięki 😉

oznacz moderatorów
maxr01
#17 Koryfeusz#

fabrykasokow - Bo pomoc Allegro tak działa. Najlepiej wyszukiwać przez google. Szybciej znajdziesz link niż przez stronę Allegro.

Allegro pobiera opłatę od kupujących za korzystanie z programu SMART. Ponieważ brakuje im pieniędzy na ten program (bardzo duże zainteresowanie i bardzo duża ilość zwrotów generują koszty), więc postanowili częścią kosztów obciążyć również sprzedawców (ładniej brzmi oczywiście: koszt przesyłki metodą Allegro Paczkomaty InPost w ramach Allegro Smart! podzielimy między nas i Ciebie. )

Myślę, że w bardzo bliskiej przyszłości ten podział jeszcze się będzie niejednokrotnie zmieniał - wiadomo, w którą stronę.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów