Autoryzacja nie powiodła się.
Odśwież stronę i spróbuj jeszcze raz.
Dzień dobry.
Zauważyłem , że orlen obciąża mnie za nieodebraną paczkę .
Byłem przekonany ,że powrót nieodebranej paczki jest darmowy hmmm.
Dotyczy np. :
2611005336124 - nr. zam. 8cb40771-d314-11ef-9ed1-1b3302adae5d
2624000900665 - nr. zam. f5827790-ebde-11ef-8c10-5db03f6cb5f4
@Syrena_zT @julienail @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @Sa_nova @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_
@maximpreza widoczni musiałeś nadać paczkę poza systemem Allegro Delivery jako zwykła paczkę orlen
No właśnie wysyłam poprzez menagera orlen , zasysam dane poprzez API z allegro i drukuję etykiety. Teraz jeszcze zauważyłem ,że darmowe wysyłki smart też mam na FV jako płatne . ehhh
@maximpreza Nadajesz na umowie własnej, a nie przez Allegro to i warunki masz swoje.
więc musisz nadawać poprzez allegro delivery miałem taka samą sytuacje nadawałem poprzez baselinkera i mi doliczali inne ceny itd i właśnie skasowali też za powrót
@sklep_solpio Przez Baselinkera można normalnie nadawać, wystarczy mieć poprawnie ustawioną integrację z Wysyłam z Allegro.
@fox_paws masz instrukcje jakieś bo próbowałem i nic nie wychodzi 😉
Integracje > Wysyłam z Allegro
W ustawieniach wybierasz konto Allegro, z którego nadajesz, wpisujesz dane nadawcy i to w zasadzie wszystko.
Jeśli nadajesz w punktach przesyłki Allegro Pocztex, Allegro UPS, albo Allegro DPD to jeszcze uzupełniasz kody punktów nadawczych.
Może nadawałeś przyciskiem "Orlen" zamiast "Allegro.pl"?
@fox_paws faktycznie teraz jest kiedyś nie było w integracjach wysyłam z allegro... 🙂
@sklep_solpio Ja tak nadawałem, jak jeszcze Orlena nie było.
@fox_paws a możesz nakreślić czy zamówienie z automatu mi przypiszę kuriera czy muszę sam go zmieniać z tej rozwijanej listy ?
@sklep_solpio Otwiera się lista, ale na liście Baselinker już sam wykrywa konkretnego kuriera, więc nie musisz szukać. Poprawiasz tylko wymiary paczki, albo uzupełniasz, jeśli nie masz ustawionych domyślnych.
@fox_paws spoko to akurat było do przewidzenia ;D ale wolałem się upewnić co jest najlepsze, że jesszcze w wakacje sprawdzałem na baselinker i nie miałem możliwości integracji wysyłam z allegro.
@fox_paws aa i ogólnie nawiązując do nadawania orlenu to kiedyś nawet jeśli były allegro przesyłki to nie były naliczane tak jak ja nadawałem pozmieniało się później jak allegro delivery przejęło tą kwestie 🙂 ale wiadomo ciężko nadążyć za zmianami na allegro.
Człowiek się uczy całe życie ehh . A czy podjazd kuriera orlen w tym delivery też jest za darmo ? czy płatny ? bo w umowie miałem za darmo
@maximpreza jak na razie jest darmowy
Dziękuję wszystkim za pomoc 🙂