anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Orlen paczka

MAMY ROZWIĄZANIE!
wilfred18
#7 Wielbiciel#

Witam czy oferując opcje dostawy Orlen paczka muszę mieć podpisana umowę z Orlenem ? 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
Halfrunt
#18 Luminarz#
oznacz moderatorów
brakestop
#13 Ambasador#

Orlen paczka to koszmar. Uciekać i omijać szerokim łukiem tę narzucaną przez Allegro metodę.

Uruchomiłem i kilka dni wyjęte z życiorysu. Proszę -  warunki  ---- > 

 

Dzień dobry,

 

Panie Tomaszu w załączniku komplet dokumentów tj.:

 

 

umowę, załącznik nr.3 i załącznik nr.4, które należy uzupełnić i odesłać do mnie skanem (najlepiej 3 załączniki oddzielnie-każda strona po kolei). Jeżeli wszystko będzie poprawnie uzupełnione to prześlę Panu klucze do integracji.

 

W załączniku przesyłam następujące dokumenty:

  1. Umowa do podpisu. Proszę tylko uzupełnić formularz do umowy oraz na ostatniej stronie numer rachunku bankowego. Czytelny podpis w miejscu wyznaczonym na 4 stronie oraz na ostatniej stronie. Pozostałe strony proszę tylko zaparafować.
  2. Załącznik numer 3 Kwestionariusz AML.
  3. Oświadczenie Beneficjenta Rzeczywistego
  4. Załączniki do zapoznania- są to regulaminy tylko do zapoznania, proszę ich nie drukować i nie odsyłać.

 

Poniżej przesyłam instrukcję wypełnienia załączników AML:

 

Załącznik nr.3 – Kwestionariusz AML

należy uzupełnić:

- część I B – dotyczy Spółek.

- część II – dane osób reprezentujących spółkę zgodnie z KRS.

- część III – tylko, jeżeli są pełnomocnicy

- uzupełnić część IV,

  • pkt 54 – proszę wpisać świadczenie usług kurierskich,
  • pkt 55 – proszę wpisać współpraca stała,
  • pkt 56 – należy wpisać miesięczną kwotę (tak w przybliżeniu)

- uzupełnić część V pkt 57 i 58 należy zaznaczyć przy każdym Państwie TAK albo NIE

- uzupełnić część VI pkt 69 tak samo jak wyżej zaznaczyć TAK lub NIE

- uzupełnić część VII pkt 60, również Tak lub NIE

- Uzupełnić część VIII pkt 61, również TAK lub NIE

- uzupełnić część IX i X - jeśli któryś z Punktów dotyczy Państwa działalności należy zaznaczyć w odpowiednim polu. Jeżeli wymienione sektory lub produkty nie dotyczą Państwa działalności to nic nie zaznaczacie.

Dokument należy podpisać na 7 stronie.

 

OŚWIADCZENIE o Beneficjencie rzeczywistym:

Beneficjentem rzeczywistym zawsze jest osoba fizyczna lub osoby fizyczne, które dzięki posiadanym uprawnieniom, wynikającym z uwarunkowań prawnych lub faktycznych, sprawują bezpośrednio lub pośrednio kontrolę nad podmiotem gospodarczym.

 W tym dokumencie proszę uzupełnić nagłówek

-  część I - nie dotyczy

- w części II - wpisać wszystkich Beneficjentów, jeżeli jest tylko jeden to jedną osobę.

- w części III zaznaczyć odpowiednie pole.

- w części IV zaznaczyć odpowiednie pola Tak lub Nie przy Beneficjencie. Podpisać Oświadczenie.

- Dokument należy podpisać. Podpis może złożyć osoba reprezentująca spółkę w tym przypadku Pan w odpowiedniej rubryce.

 

 

Podpisane dokumenty należy odesłać w ciągu 5 dni roboczych na adres: ORLEN Paczka, ul Annopol 17A, 03-236 Warszawa.

 

 

Czy nadal chcesz mieć w opcjach dostawy ORLEN PACZKA ???

oznacz moderatorów
cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

@brakestop Że działanie Orlenu w kwestii paczek jest fatalne to wiem, mało która przesyłka dociera w rozsądnym terminie, ale nie wprowadzaj w błąd co do jakiejś umowy. Nigdy nie podpisywałam z nimi żadnej umowy a korzystam już kilka lat. Jest integrator przesyłek firma KurJerzy z Gdańska i na ich stronie załatwisz wszystko. Myślę że inni pośrednicy również tak mają.

oznacz moderatorów
Halfrunt
#18 Luminarz#

Orlen paczka nie jest wcale taka zła, jak na swoją cenę. Jeśli podpiszesz umowę to za nadanie małej paczki zapłacisz mniej niż za list polecony pocztą polską, a jakość doręczeń jest na wyższym poziomie niż poleconych.

To bardzo dobry przewoźnik dla klientów którym się nie śpieszy, ja w swoim sklepie miałem ją do wyboru za darmo dla klientów.

Jedynie czego można się doczepić to stała opłata miesięczna 50 zł netto naliczana gdy nie wyślesz conajmniej 10 paczek w miesiącu i aż trzy miesięczny okres wypowiedzenia. 

Tylko z powodu tej kary/opłaty zrezygnowałem z ich usług. 

 

 

 

 

 

 

oznacz moderatorów