anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Otrzymałam ostrzeżenie i punkty karne za zdjęcie z katalogu Allegro

AUTOJUR
#7 Wielbiciel#

  @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_ Otrzymałam ostrzeżenie i punkty karne za zdjęcie, które zostało dodane do mojej oferty z katalogu Allegro.

Dotyczy oferty  15921092360 .  Ostrzeżenie  4 lip 2024 07:42

oznacz moderatorów
17 ODPOWIEDZI 17

kostas11
#21 Demiurg#

@AUTOJUR to teraz wystąp do Allegro z roszczeniem odszkodowawczym 😄 sami Ci udostępnili zdjęcie 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

AUTOJUR
#7 Wielbiciel#

🤔

oznacz moderatorów

brakestop
#15 Entuzjasta#

@AUTOJUR  Coraz bardziej mam wrażenie, że Allegro chce się nas wszystkich tu obecnych pozbyć wszelkimi metodami, nawet takimi, które sami narzucili. To już się robi niesmaczne.

--------------------------------------------------------------------------------------------
oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@AUTOJUR 

A to dobre jest 🙂

oznacz moderatorów

AUTOJUR
#7 Wielbiciel#

Jest jeszcze ciekawiej 😄 Istnieje trwająca aukcja z tymi samym produktem i oczywiście zdjęciami za które dostałem ostrzeżenie   8900146 OE . 😃

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@AUTOJUR dostałeś ostrzeżenie / raczej upomnienie / za miniaturkę , a konkretniej tło , a za to niestety Ty odpowiadasz .

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@AUTOJUR Wyjaśniam to z odpowiednim zespołem. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

AUTOJUR
#7 Wielbiciel#

OK

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@AUTOJUR Otrzymałam informację, że zdjęcie jest prawidłowe, natomiast opis jest niejasny. w opisie cena za 1 szt., a w parametrach lewe+prawe.

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

AUTOJUR
#7 Wielbiciel#

Teraz to już nic nie wiem. Wystawiam dana ofertę, poprawiam w katalogu na strona uniwersalna.

Jest ok wystawiona, przy edycji każe mi połączyć z katalogiem i znów jest Lewa+ Prawa. Może w końcu rzeczowo otrzymam informacje za co ostrzeżenie?? Skoro to jest jakiś błąd systemowy.

Pozdrawiam     

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@AUTOJUR Czy zgłaszałeś błąd w produkcie? 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

AUTOJUR
#7 Wielbiciel#

Jest zgłoszonych w tej chwili około 50 ofert. Poprawiam i zgłaszam błąd

oznacz moderatorów

AUTOJUR
#7 Wielbiciel#

Przepraszam czy dostanę jasną odpowiedź. 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@AUTOJUR Zaciąga Ci się do oferty wartość "prawy+lewy" z produktu, dlatego zapytałam, czy zgłosiłeś błąd. Status zgłoszenia błędu w produktach możesz sprawdzić w tej zakładce

Jeśli masz aż tyle produktów do poprawy, sugeruję, abyś stworzył plik z proponowanymi zmianami i przesłał go nam przez formularz. W tym artykule znajdziesz odpowiedni plik

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

AGLOPRIMA2
#14 Krzewiciel#

@w_kiwi  napisał(a):

 

Jeśli masz aż tyle produktów do poprawy, sugeruję, abyś stworzył plik z proponowanymi zmianami i przesłał go nam przez formularz. W tym artykule znajdziesz odpowiedni plik


A ile kasy @AUTOJUR za to dostanie?

Bo wszyscy płacimy za korzystanie z Allegro, to może niech Allegro zacznie płacić za wykorzystywanie sprzedawców?

oznacz moderatorów

AUTOJUR
#7 Wielbiciel#

Na moich aukcjach już wszystko poprawione. Przez ostatnie lata nikt się nie czepiał. W katalogu powinna być opcja lewa = prawa a nie lewa + prawa. Gdybym chciał poprawiać cały katalog w częściach samochodowych zajęło by to miesiące. Moje pytanie dotyczyło tylko dlaczego ja dostałem ostrzeżenie za produkt połączony z katalogiem. KOWAL zawinił Cygana powiesili.      

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Tam gdzie przyznanie się do winy graniczy z cudem tam zaczyna się regulamin allegro .

oznacz moderatorów