anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pakiety promowań/wyróżnień

ocelot4
#8 Zapaleniec#

  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Witam

Czy w najbliższym czasie planowane są jakieś  akcje promocyjne z pakietami promowań/wyróżnień tak jak miało to miejsce w latach poprzednich ?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ocelot4 nie wiem jakie konkretnie akcje promocyjne masz na myśli, a mamy kilka promocji, więc poproszę o dokładniejszą informację 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@la_nika Przydały by się takie promocje gdzie sprzedawcy nie ponosili by strat przy ofertach wyróżnionych kiedy klienci ich nie opłacą . W sumie to tak powinno być zawsze ,ale może na początek coś w jakiejś promocji?

oznacz moderatorów

ocelot4
#8 Zapaleniec#

Żadna promocja co jest teraz.

Czasami allegro robiło promocje, że dawało za darmo np. pakiet 50 wyróżnień do wykorzystania w miesiąc.

O taką promocje/pakiet mi chodzi.

oznacz moderatorów

VolcanoGaming
#8 Zapaleniec#

przecież masz obecnie taką promocję, do 31 maja za wystawienie nowych ofert możesz otrzymać do 250 wyróżnień

oznacz moderatorów

ocelot4
#8 Zapaleniec#

Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Napisałem, że żadna z obecnych promocji. Wiem jakie są teraz dostępne pakiety/promocje. W poprzednich latach były pakiety od tak sobie ( bez żadnych dodatkowych warunków i o takie pakiety mi chodzi ).

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ocelot4 zawsze są jakieś warunki promocji nawet przy wyróżnieniach w ramach pakietu powitalnego. Na pewno będziemy orgaznizować jeszcze promocje, w ramach których będzie można skorzystać za darmo z wyróżnień, ale trzeba będzie spełnić warunki promocji.
Będziemy Was o tym informować. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

VolcanoGaming
#8 Zapaleniec#

jak może być promocja bez żadnych dodatkowych warunków? podaj przykład takiej promocji bo nie przypominam sobie promocji "bez żadnych warunków" od tak.... 😄

oznacz moderatorów