anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

parametry obowiązkowe od 6 kwietnia - kilka pytań

An_style
#8 Zapaleniec#

Mam kilka pytań odnośnie tych parametrów obowiązkowych:

 

- Jeśli dobrze rozumiem to do 6 kwietnia muszę na wszystkich swoich aukcjach wypełnić ten śmieszny kod produktu ale mogę w nim wpisać każdą bzdurę byle coś w nim było tak? I wtedy allegro nie będzie się przypieprzać?

- Mam ponad 200 aukcji w każdą mam edytować z osobna nie da się tego zrobić jakoś masowo? Bo średnio mi się uśmiecha **piiip**yczne klikanie każdej po kolei i wpisywanie kompletnie nie istotnej rzeczy... a jeszcze jak jakąś ofertę pominę to mi potem allegro ją wywali bo nie będzie tego jakże ważnego parametru.

 

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

pikinier10
#11 Animator#

To ja przy okazji dołączę jeszcze jedną sprawę. Starsze książki albo nie posiadają ISBN w ogóle albo posiadają w innym kształcie niż obecnie wydawane. Co w takim przypadku?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@An_style Obowiązkowy będzie m. in. parametr Kod producenta. Domyślam się, że to o niego Ci chodzi. Wszystkie niezbędne informacje na ten temat znajdziesz w tym artykule.

Nie, nie ma możliwości wpowadzenia tego parametru hurtowo, w jednakowej formie, do wszystkich ofert.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

KORALEKOLORU
#8 Zapaleniec#

ja tez sie zastanawiam jak za to sie zabrac sprzedaje używane rzeczy głownie odzież 1700 aukcji pytałam juz na allegro ale tak dla potwierdzenia ,,Podczas wystawiania i edycji ofert z kategorii, w których Kod producenta, Marka i Model staną się obowiązkowe , będzie możliwość podania dowolnej wartości we wspomnianych parametrach.Czyli jak wpisze ciąg cyfer to bedzie oki .Jak sie ma to tez do tego numeru EAN to tez bedzie obowiazkowy a skad go wziąść? ?

oznacz moderatorów

AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

Handluje częściami używanymi do samochodów... Skąd niby mam brać numer EAN każdej części? 

oznacz moderatorów

An_style
#8 Zapaleniec#

Nie musi być w jednakowej formie wystarczy aby było to zorganizowane jak inne "parametry obowiązkowe do uzupełnienia" który już istnieje i pozwala uzupełnić braki w ofertach w określonej kategorii w której wprowadziliście jakiś nowy parametr bez potrzeby klikania "edytuj" do każdej oferty... Więc moje pytanie czy będzie to tak zorganizowane czy w bezsensowny sposób czyli klikanie pojedynczo każdej oferty?

 

Oraz chce jeszcze potwierdzić to czy jak po 6 kwietnia oferta nie będzie miała tego kodu to zostanie usunięta czy zostanę poinformowany "ta oferta nie ma kodu proszę o jego uzupełnienie"?

 

 

oznacz moderatorów

kosmetycznie2
#7 Wielbiciel#

Cytowany artykuł nic nie wnosi. Ani na produkcie, ani na stronie producentów nie mogę znaleźć kodu producenta. To co teraz mam zrobić?

oznacz moderatorów

RegDos_eu
#9 Pomysłodawca#

Nie wiem czy się nie mylę, ale obowiązkowe parametry będą obowiązkowe gdy:

1. wystawiasz nową akcję

2. edytujesz aukcję

W trwających w których nic nie zmieniasz nie ma potrzeby nic zmieniać.

Czy dobrze rozumuję?

oznacz moderatorów

KORALEKOLORU
#8 Zapaleniec#

własnie nie wiem czy mam juz zacząć dodawac te numery czy nie bo troche tego jest

oznacz moderatorów

An_style
#8 Zapaleniec#

Chętnie też bym poznał odpowiedz na to pytanie.

oznacz moderatorów

Titanum2017
#10 Popularyzator#

jakoś nie widzę odpowiedzi ze strony Allegro

 

oznacz moderatorów

pikinier10
#11 Animator#

Bo nie widzą jak odpowiedzieć

oznacz moderatorów