anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Patologia w kategorii Gry komputerowe

dawal50
#14 Krzewiciel#

Wpisuję w wyszukiwarkę nazwę gry np Batman: Arkham Asylum

Wyskakują mi wszystkie gry, ale nie ta której chcę

Konto [edycja] wymyślił sobie, że jak w opisie da wszystkie nazwy gier które udostępnia na dostępie do konta to zaleje spamem wyszukiwarkę.

Prawda jest taka, że jeśli się wpisze 1 z 60 gier udostępnianych przez niego na tym koncie to wyskakują wszystkie jego aukcje z różnymi grami w tytule aukcji, ponieważ nazwa gry znajduje się w spisie gier na tym dostępie do konta.

@msniezek @_HolaOla_ prosiłbym o wypowiedzenie się na ten temat. Jak z tym walczyć filtrami? Czy to nie czas aby wprowadzić w końcu obowiązkowe filtry typu "dostęp do konta", "klucz steam", "klucz uplay", "podarunek steam" itp? Odsiało by się niechciane aukcje, a zwłaszcza te nieszczęsne pirackie dostępy do konta, które żerują na producentach i wydawcach gier, gdzie nie mają z tego złamanego grosza. Panie @msniezek odpisałem Panu odnośnie napisania sugestii, ale nie odpisał Pan czy to w ogóle zostało gdzieś podane dalej https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zaawansowani-sprzedawcy/logika-wielowariantowo%C5%9Bci/m-p/3543#M1... , a są tam kluczowe sugestie które powinny zostać wdrożone. Łącznie z filtrami, o których piszę tutaj w temacie.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

dawal50
#14 Krzewiciel#

Dodam jeszcze, że czasami wyszukiwarka szuka po tytułach, a czasami szuka także w opisach i w tym drugim przypadku występuje sytuacja o której napisałem w temacie.

Nie wiem od czego to zależy że raz szuka tylko w tytułach, a raz także w opisach mimo braku zaznaczania filtra "szukaj także w opisach" którego kiedyś widziałem ale teraz go nie widzę więc nie zaznaczałem tej opcji.

oznacz moderatorów

dawal50
#14 Krzewiciel#

Lista filtrów które powinny być obowiązkowe:

Rodzaj wydania: Podstawa, Gold, Deluxe, GOTY, Dodatek DLC

Jeśli wersja jest cyfrowa to wtedy obowiązkowo DRM: Klucz Steam, Klucz Uplay, Klucz GOG, Klucz Epic Games, Klucz Origin

Jeśli wersja jest cyfrowa to wtedy obowiązkowo Forma gry: Klucz, Podarunek Steam, Konto, Dostęp do konta

Dla mnie najbardziej priorytetowy filtr do wprowadzenia to Forma gry gdyż brak tego filtra wpływa najbardziej inwazyjnie na wyniki wyszukiwarki i brak tego filtra powoduje spam czyli oferty których się nie chce widzieć. O ile klientom czasami może być obojętne jaki rodzaj klucza kupią, tak Forma gry jak najbardziej ma największe znaczenie.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@dawal50 Przekazałam Twoje sugestie do odpowiednich osób. 

Jeśli chodzi o wyszukiwanie, zachęcam do wpisywania frazy w cudzysłowie, wtedy opisane przez Ciebie problemy nie powinny się pojawiać: https://allegro.pl/listing?string=%22Batman%3A%20Arkham%20Asylum%22&bmatch=baseline-cl-eyesa2-dict43...

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

dawal50
#14 Krzewiciel#

Dziękuję @nat_not . Prosiłbym także o przekazanie sugestii z linka który podałem w pierwszym poście tego tematu.

oznacz moderatorów