anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

PAYU -kolejny email, straszenie, weryfikacja, termin 2-mce

tepri
#10 Popularyzator#

Znowu PAYU mnie atakuje spamem, zastrasza że jak się nie zweryfikuje czyli nie wyśle im skanu dowodu to ostatecznie za 2 miesiące zablokują mi na zawsze to konto i jak będę dalej chciał korzystać to będę musiał nowe konto zakładać na allegro, śmiać się czy płakać, niech sobie blokują mam ich gdzieś, za bardzo sobie pozwolili, co jeszcze? dzisiaj skan dowodu a jutro będą chcieli odcisk palca? skan tęczówki oka? bez allegro można żyć, zarabiali na mnie prowizje a jak nie chcą to ich wybór:

"Po upływie 2 miesięcy od otrzymania mejla z wypowiedzeniem stracisz możliwość:

  • sprzedaży na Allegro i na Allegro Lokalnie
  • wystawiania licytacji charytatywnych w serwisie Allegro Charytatywni
  • przyjmowania wpłat od kupujących.

Ponowna sprzedaż możliwa będzie tylko na nowym koncie Allegro."

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@tepri zgodnie z tym artykułem operator ma prawo w dowolnym momencie przeprowadzić weryfikację danych. Jeśli nie prześlesz niezbędnych dokumentów, konto zostanie zablokowane, jak już sam wspomniałeś. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

tepri
#10 Popularyzator#

zerwią umowe i nie bedzie można sprzedawać ale kupowac dalej mozna płacąc przez to samo payu.....cyrk... czemu nie blokują ludziom także kupowania przez payu?....  w sposob chamski  i prostacki chcą pozyskać wrażliwe dane osobowe pod pretekstem jakiegoś rzekomego sponsorowania terroryzmu.., pośrednio też allegro te skany dowodu otrzyma bo trzeba je wysłać poprzez allegro ( allegro tłumaczy że tylko na chwile je otrzyma i usunie 😂 rypłem ze śmiechu). Gdyby blokowali także kupowanie to by mieli strate a wtedy udziałowcy by ich porozrywali. Pamiętaj!! My z PAYU zerwiemy z Tobą umowe w ciagu 2 miesiecy jak nie dasz nam skanu twojego dowodu,.. ale tylko w połowie ją zerwiemy i kupować (czyt.. płacić nam, przez nasze PAYU) dalej możesz pozwalamy Ci 🤣

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Kupującym nie blokują bo jak ktoś nie kupi u jednego sprzedawcy to kupi u drugiego a u nich kasa z prowizji będzie się zgadzać.

oznacz moderatorów