anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pobieranie opłat z wpływów

MAMY ROZWIĄZANIE!
AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

Szlag mnie trafia juz po jednym dniu, ja mam kilkanaście zakupów, a co dopiero tych co maja ich kilkaset lub wiecej.

Pobrano opłate z bieżących wpłat, ale za co????? jest podane rozliczenie, identyfikator operacji 

 

ale kliknięcie na ten link  nie rozwija transakcji które zostały opłacone a przenosi na całość allegro/payment.

Jak mam sprawdzić poprawność waszego liczenia?  Jak znam życie to pomylki sie zdarzaja  i to na waszą korzyść. 

Rozumiem, że zabieracie za prowizje, ale tu zabraliście i za sprzedane produkty i swoje opłaty.

A co ja mam zanieśc do kasy jak zabraliście wpłaty?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@AptekaNatolinska Automatycznie pobieramy należności za usługi, które są naliczane do Twojego bieżącego salda w zakładce Rozliczenia z Allegro. Są to prowizje i różnego rodzaju opłaty między innymi za:

  • promowanie oferty
  • reklamę Allegro Ads
  • Abonament
  • dostawy w ramach Allegro Smart!

Rozliczenia możesz skontrolować w zakładce Środki i historia operacji. Tam zobaczysz pobraną kwotę wraz z identyfikatorem płatności (po identyfikatorze płatności możesz wyszukiwać zamówienia w zakładce Zamówienia). Gdy w identyfikator płatności, przekierujemy Cię do zakładki Rozliczenia z Allegro. W zakładce Rozliczenia z Allegro pod nazwą Pobranie opłat z wpływów sprawdzisz, ile pieniędzy pobraliśmy z Twoich środków za naliczenia opłat i prowizji.

Jeśli na Twoim koncie pojawi się zobowiązanie, to pobierzemy odpowiednią kwotę z pieniędzy, które masz ze sprzedaży. Tak, aby Twoje bieżące saldo wynosiło 0 zł.

Na koniec miesiąca rozliczeniowego wystawimy Ci fakturę, która będzie uwzględniała to, co działo się na Twoim koncie, włącznie z automatycznie pobranymi opłatami. Gdy pobierzemy:

  • całość należności – faktura będzie opłacona i nie musisz już rozliczać się z nami za dany miesiąc
  • część należności – musisz zapłacić kwotę, którą podaliśmy na fakturze w polu Razem kwota do zapłaty.
Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
brakestop
#13 Ambasador#

Pani Ko Alka

Proszę przekazać szefowi, że tu prawdopodobnie pokaże się prokurator.

Dz.U.2024.17 t.j.

Akt obowiązujący
Wersja od: 4 stycznia 2024 r. do: 13 marca 2024 r.
Rozdział  XXXV

Przestępstwa przeciwko mieniu

oznacz moderatorów
AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

Mój Boże czy myslisz, że ja taka naprawde nie kumata i nie wiem za co ściagacie kasę? Mnie chodzi o to, że brak wyszczegółowienia za co ściagacie , takie co by pisało:

aukcja - opłata prowizja tyle a tyle - zabrano tyle a tyle...

opłata za Pocztex -tyle a tyle -  zabrano.... 

opłata za udostepnienie płatności Allegro pay tyle a tyle, zabrano tyle a tyle...

Może być w postaci pliku exel.

Tylko czuje, ze dla was to dodatkowa robota i dlatego nas olewacie, łatwiej skrót pokazac i figa z makiem.

Ide pozycjonowac własna stronę. tam wiecej mi teraz wpada sprzedaży niz tu i taniej wychodzi obsługa.

oznacz moderatorów
WojciechB
#11 Animator#

@AptekaNatolinska 
Zakładka Konto ->> Rozliczenia z Allegro - są wszystkie operacje na Twoim koncie. 

 

oznacz moderatorów
IRTrack_PL
#8 Zapaleniec#

no i jest identyfikator ktory po kliknieciu przechodzi znow do strony rozliczenia i nie da sie sprawdzic!
u mnie np:
5781b71a-f4e9-47ab-985c-5e70c0f932ed 

w zakladce sprzedane nie znajduje mi takiego identyfikatora! nagle znika mi z konta 70,65 zł i nie ma informacji za co!!!!

oznacz moderatorów