anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

poczta polska paczki problem PILNE!!!!

MAMY ROZWIĄZANIE!
centrum_drewna1
#7 Wielbiciel#

Cześć 
Przychodzę z problem który dzisiaj nastał się z pocztą polską. Dzień jak co dzień nadaje nadawałem paczki za pomocą SMART i potem je zawoziłem na pocztę polską i wszystko przechodziło. Dnia dzisiejszego po zaniesieniu do poczty polskiej i zostawieniu paczek dostałem telefon od poczty że niestety moje paczki nie mogą przejść dalej z powodu dodatkowej jakiejś opłaty aby one zostały wysłane to muszę zapłacić dodatkowo za nadanie paczki, niestety ja nie chce dodatkowo opłacać mimo że te paczki SMART opłacam jak zawsze. Proszę o pomoc co to jest za problem, czyżby to problem allegro czy jak? paczki miały odpowiednie wymiary i kg więc były dostosowane do regulaminu. Proszę o szybką reakcję ponieważ klienci oczekują na paczki swoje. Pozdrawiam

oznacz moderatorów
23 ODPOWIEDZI 23
MikroLITY
#13 Ambasador#

Jestem po wizycie w UP. Wczoraj była awaria (wydaje mi się, że nie wyszły paczki wygenerowane u pośredników, moje np. nadane w BL Paczka). System PP doliczał opłaty za nadanie.

Dzisiaj przy mnie Pani sprawdziła (zeskanowała jedną paczkę) i wszystko działa normalnie.

oznacz moderatorów
Templast
#7 Wielbiciel#

Dzięki, jadę sprawdzić na swojej poczcie, może nadam dzisiaj paczki.

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@centrum_drewna1 @Templast @MikroLITY @Halfrunt @Klocko-m-ania 

Dostaliśmy od Poczty Polskiej potwierdzenie, że utrudnienia w dniach 13-14.03.2024 miały związek z nieprawidłowością w systemie Elektroniczny Nadawca. Błąd został wyeliminowany. 

Przewoźnik przeprasza za zaistniałą sytuację.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@nat_not tia 😄 dziwnym trafem paczki Allegro na umowie swojej mogłem nadać bez problemu a paczki bez umowy innych sprzedawców nadawanie przez WzA leżały na poczcie 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów