anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

poczta polska paczki problem PILNE!!!!

MAMY ROZWIĄZANIE!
centrum_drewna1
#7 Wielbiciel#

Cześć 
Przychodzę z problem który dzisiaj nastał się z pocztą polską. Dzień jak co dzień nadaje nadawałem paczki za pomocą SMART i potem je zawoziłem na pocztę polską i wszystko przechodziło. Dnia dzisiejszego po zaniesieniu do poczty polskiej i zostawieniu paczek dostałem telefon od poczty że niestety moje paczki nie mogą przejść dalej z powodu dodatkowej jakiejś opłaty aby one zostały wysłane to muszę zapłacić dodatkowo za nadanie paczki, niestety ja nie chce dodatkowo opłacać mimo że te paczki SMART opłacam jak zawsze. Proszę o pomoc co to jest za problem, czyżby to problem allegro czy jak? paczki miały odpowiednie wymiary i kg więc były dostosowane do regulaminu. Proszę o szybką reakcję ponieważ klienci oczekują na paczki swoje. Pozdrawiam

oznacz moderatorów
23 ODPOWIEDZI 23
centrum_drewna1
#7 Wielbiciel#

numery zamówień:

63177152-e12e-11ee-ad46-e71a189b5b50
6d1dcaf0-e101-11ee-ab10-83c3b4caa6d1
86cbdf20-e0be-11ee-ad46-e71a189b5b50
03eb2fb0-e07e-11ee-b8be-6b7a1d2bfc05
 
 
mam ten sam problem proszę o pomoc

Cześć 
Przychodzę z problem który dzisiaj nastał się z pocztą polską. Dzień jak co dzień nadaje nadawałem paczki za pomocą SMART i potem je zawoziłem na pocztę polską i wszystko przechodziło. Dnia dzisiejszego po zaniesieniu do poczty polskiej i zostawieniu paczek dostałem telefon od poczty że niestety moje paczki nie mogą przejść dalej z powodu dodatkowej jakiejś opłaty aby one zostały wysłane to muszę zapłacić dodatkowo za nadanie paczki, niestety ja nie chce dodatkowo opłacać mimo że te paczki SMART opłacam jak zawsze. Proszę o pomoc co to jest za problem, czyżby to problem allegro czy jak? paczki miały odpowiednie wymiary i kg więc były dostosowane do regulaminu. Proszę o szybką reakcję ponieważ klienci oczekują na paczki swoje. Pozdrawiam @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  
oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@centrum_drewna1 Konsultuję tę sprawę. Kiedy dostanę odpowiedź, wrócę tutaj.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
thermoCOOKING_pl
#7 Wielbiciel#

Potwierdzam, że ten sam problem występuje dla wielu innych sprzedawców - w tym również mnie. 

oznacz moderatorów
Klocko-m-ania
#12 Orędownik#

Problem również w Poznaniu w wielu oddziałach. Nie działa prawidłowo ich system. Paczki wyświetlają im się jako "do opłacenia". Niestety z tego powodu również nie nadałam pilnej paczki, a klientowi naprawdę zależało na czasie 😕 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Klocko-m-ania a nadajesz przez WzA czy EN ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Klocko-m-ania
#12 Orędownik#

Nadaję jedną i druga metodą. Ta paczka akurat była z EN.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Klocko-m-ania ja dziś robiłem import do EN o 12 a o 14 zostały nadane i wszystkie wyjechały z oddziału, więc to nie wszystkie paczki mają problem 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Klocko-m-ania
#12 Orędownik#

@kostas11  - Tak, jak poniżej pisałam:

Tak, moje też - wygenerowane dziś rano i przekazane na pocztę po godz. 14:00 pojechały wszystkie. Zarówno WzA jak i EN. 

Awaria była w okolicach godz. 17:00. Pani odesłała ponoć z paczkami 6 osób łącznie ze mną. 

oznacz moderatorów
Templast
#7 Wielbiciel#

Czy w dniu dzisiejszym tj 13 .03 .2023 też był problem z nadaniem paczek Allegro pocztex na poczcie

oznacz moderatorów
Halfrunt
#18 Luminarz#
oznacz moderatorów
Templast
#7 Wielbiciel#

DZIĘKI !

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@centrum_drewna1 przerobiłem to jakiś czas temu , jeśli nadajesz przez EN -nowe etykiety , nowy plik .

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@mdrogeria aż sprawdziłem u siebie i paczki zaniesione na pocztę import do EN wszystkie wyjechały dziś 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
centrum_drewna1
#7 Wielbiciel#

Co to znaczy WZA a en 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@centrum_drewna1 Wysyłam z Allegro lub Elektroniczny Nadawca 🙂 jak nie masz umowy to nadajesz przez WzA a jak masz to albo dodajesz do WzA lub ściągasz do EN 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Klocko-m-ania
#12 Orędownik#

@centrum_drewna1  WzA - wysyłam z Allegro, a EN - Elektroniczny Nadawca. Dwie różne metody generowania przesyłek Poczty Polskiej. 

oznacz moderatorów
Klocko-m-ania
#12 Orędownik#

Tak, moje też - wygenerowane dziś rano i przekazane na pocztę po godz. 14:00 pojechały wszystkie. Zarówno WzA jak i EN. 

Awaria była w okolicach godz. 17:00. Pani odesłała ponoć z paczkami 6 osób łącznie ze mną. 

oznacz moderatorów
centrum_drewna1
#7 Wielbiciel#

Oby jutro działało bo paczki dalej leżą na poczcie której zaniosłem o godzinie 15 i nie mogli ich przyjąć 

oznacz moderatorów
Templast
#7 Wielbiciel#

Czy dzisiaj  działa nadawanie paczek Allegro Pocztex w palcówkach pocztowych, bo wczoraj o 22.00  paczkomaty Pocztexu też nie   działały i nie nadaliśmy 10 paczek.

oznacz moderatorów