anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Podjazd kuriera

mdrogeria
#21 Demiurg#

@N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @Sa_nova @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

DHL 28560657885 nie podjęta przez kuriera pomimo nadania wczoraj o godz. 07:05 !!!!

Łon DPD odebrany przez kuriera godz. 10:12 !!!! ...15 minut po nadaniu przy granicznej 14:00

Czy to kiedykolwiek się skończy ? ,czy przyjdzie czas ,że będziemy jak ludzie pracować bez ciągłego stresu ?

Zróbcie w końcu porządek z kurierami , albo przestańcie nam podnosić ciśnienie statystykami !!! to co robicie jest nieludzkie .

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

N_Nitka28
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria przykro mi, że doświadczyłeś takiego problemu. Podaj numer zamówień. Zweryfikuję sprawę. 

   Nicol
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@N_Nitka28 39ae2670-8d71-11ef-8bb2-b55ee09902a8

                     eeb7ecc0-8d3c-11ef-8da4-f1e39c67fee5 

 

oznacz moderatorów

brakestop
#16 Inspirator#

Jest światełko w tunelu. Prezes Amajzon, Tjesco, Ajległo wyautowany.

Może nowy, jakiś Hindus z łapanki coś zmieni na lepsze ?

--------------------------------------------------------------------------------------------
oznacz moderatorów

drekenzes
#17 Koryfeusz#

@mdrogeria Burdel straszny. Ja wczoraj miałem dwie paczki, jadę sobie do automatu DHL, jedna paczka spokojnie nadana, przy drugiej że mój numer paczki niepoprawny. Skanowanie, wpisywanie nie pomogło. Wracam spowrotem, sprawdzam etykiety, nadania, czy się nie pomyliłem - wszystko działa, DHL potwierdza że dane dotarły. Odczekałem parę godzin, jadę ponownie - numer przesyłki niepoprawny/nie istnieje, już zeskanowałem wszystko co było możliwe. No i co zrobisz, szukam gdzie indziej to nadać, nigdzie mapki z Allegro DHL. Patrzę zwykłe DHL są w Żabkach, to spróbuje tam. Przyjeżdżam do Żabuli,  paczka zeskanowana i przyjęta bez żadnych błędów. Pomijam że Żabkę mam na miejscu...parking piździk, to nie zaglądałem tam.

Jak głupi straciłem 2-3 godziny, do tego mam teraz opóźnienie. Podejrzewam że z automatu DHL ustawionego pod drzwiami sortowni DHL nikomu nie chciało się wyjąć paczek, był przepełniony w moim rozmiarze paczki, wiec pokazywało błędy (no bo po co informacja, że przepełniony).

Chore.

W Inpoście jak pełny automat to chociaż wypluje normalnie, że miejsca nie ma i jedziesz od razu gdzie indziej.

Z Orlenem Delivery miałem jeszcze lepiej, bo wzięli mi paczki w punkcie Allegro One, wieczorem podjeżdżam ponownie, bo paczki nie nadane. Pół godziny szukania błędów, a okazało się, że Orlenu nie obsługują. Normalnie mi to kurier zabiera, ale tego dnia nie mogłem na niego czekać. Nie dość że opóźnienie, to musiałem przedzierać się po ciemku na osiedlu, gdzie jest usytuowany jedyny w całej dzielnicy mały automat Orlenu.

_________________________________________________________________
Przed upadkiem idzie pycha; a przed ruiną wyniosłość ducha.
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@drekenzes w DHLu wczoraj nie mieli prądu i dopiero koło 16 wchodziły paczki, padło wszystko 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów