anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Podwójna paczka do Czech za pobraniem

PremiumFilament
#9 Pomysłodawca#

Witam.

Dostałem zamówienie z Czech za pobraniem (Packeta) na 11 sztuk produktu, w paczce mieści się 10 (tak też mam ustawione w cennikach max 10 szt) więc przy tworzeniu przesyłki podzieliłem na 2 paczki, dzisiaj pisze klient że każda z paczek ma ustawione pobranie, zapłacił za jedną i dostał jedną, przecież powinna to być jedna paczka podzielona na dwie!? Klient dostał tylko połowę towaru za całą cenę, pewnie Allegro policzy mi za 2gą paczkę i za jej powrót i będę musiał oddawać klientowi połowę pieniędzy i pewnie poleci negatywny komentarz. Jakaś chora sytuacja. @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@PremiumFilament Jak ustawiłeś koszty pobrania w czasie nadawania tych paczek? Najprawdopodobniej do każdej dopisana była pełna kwota. W takich przypadkach konieczne jest samodzielne edytowanie kosztów dla każdej z paczek wchodzących w skład zakupu.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

PremiumFilament
#9 Pomysłodawca#

Po prostu dodałem drugą paczkę i myślałem że to będzie komplet i wysłałem, jak się okazało do obydwu była przypisana pełna cena zamówienia. Fajnie że z automatu Allegro ustawia to błędnie i nie informuje użytkownika o tym, poza tym powinna to być jedna paczka składająca się z dwóch części, normalnie jak wysyłam paczki w kraju i robię paczkę z 10 sztuk za pobraniem to po zapłaceniu pobrania klient dostaje wszystkie paczki. Czyli wysyłając za pobraniem paczkę do Czech która musi być podzielona to muszę najpierw sprawdzić w której paczce co jest i ustalić indywidualnie do każdej paczki pobranie bo towar jest w różnej ceni, a jak cenę wysyłki paczki pobraniowej ustawić, podzielić po równo na paczki, a jeśli klient nie odbierze np jednej z dwóch paczek to jak się z tym liczyć? Nie rozumiem dlaczego to nie jest jako komplet?

 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@PremiumFilament to chyba nie idzie jako 2/2 tylko każda oddzielnie 😞 trochu skopany system 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

PremiumFilament
#9 Pomysłodawca#

W tym rzecz, ktoś robi jedno zamówienie, a dostaje kilka niezależnych paczek, normalna paczka ok, ale za pobraniem to już problem.

oznacz moderatorów