anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Powiadomienia przychodzące z allegro - problem

davis-SS
#9 Pomysłodawca#

Czy do was też dzisiaj wszystkie mailowe powiadomienia z allegro zaczęły przychodzić z jakimiś dziwnymi certyfikatami i załącznikami?

Mój program pocztowy wyświetla informację o jakimś certyfikacie i największy problem jest taki że nie mam w tych wiadomościach polskich znaków 

oznacz moderatorów
17 ODPOWIEDZI 17

davis-SS
#9 Pomysłodawca#

allegro problem.png

oznacz moderatorów

davis-SS
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_   czy wiadomo wam coś o tym problemie ??

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@davis-SS Proszę Cię o przesłanie zrzutów ekranu bez ukrywania części treści na adres: spolecznosc@allegro.pl. Przekażę tę sprawę do weryfikacji.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

davis-SS
#9 Pomysłodawca#

Mail został wysłany , proszę o pilną załatwienie sprawy

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@davis-SS Zespół techniczny przeanalizował Twoje zgłoszenie i nie potwierdził błędów po naszej stronie. Możesz jeszcze przesłać wiadomości zapisane w pliku *.eml. i wówczas zostaną ponownie sprawdzone, jednak w tym momencie sugerujemy kontakt z obsługą techniczną poczty, z której korzystasz.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

a-term
#2 Obserwator#

Pani Moderatorko,  taki bład już u was  się pojawiał kilkukrotnie, tu jest poprzednia dyskusja, https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zaawansowani-sprzedawcy/powiadomienia-od-allegro-problem-z-zabezpi...

 

tam też Pani Moderatorka napisała że dział techniczny nie widzi problemu i to pewnie nasze skrzynki, po jakimś czasie problem znaleziono

oznacz moderatorów

a-term
#2 Obserwator#

może to przypomni temat: 

"

 ‎30-03-2022 16:23
 

@marrrro77 @medalik_2009 @RED @davis-SS @AQUASYSTEMS dziękuję za Wasze zgłoszenia. Zespół techniczny pracuje nad rozwiązaniem tego problemu. 
Gdy tylko otrzymam więcej informacji w tej sprawie wrócę do Was. Na razie muszę poprosić Was o cierpliwość. 

AKTUALIZACJA 1.04.2022 9:13:
Znaleźliśmy przyczynę oraz rozwiązanie problemu. Powiadomienia powinny już przychodzić w prawidłowej formie. Dziękuję za Wasze zgłoszenia!  

   Monika
   Moderatorka"
oznacz moderatorów

davis-SS
#9 Pomysłodawca#

@nat_not Dokładnie tak jak napisał @a-term jest to identyczny problem który mieliście rok temu. W waszych wiadomościach przesyłany jest jakiś podpis cyfrowy który powoduje że dostajemy je bez polskich znaków. I w pliku eml ta wiadomość będzie się wyświetlała normalnie. W sumie już sam przed chwilą wyczaiłem że w programie pocztowym jak zmienię kodowanie  wiadomości ze środkowoeuropejskiego na unicode to wtedy wasze wiadomości wyświetlą mi się z polskimi znakami ale to nie jest rozwiązanie problemu. Bo wszystko działało prawidłowo dopóki do wiadomości nie dołączyliście jakiegoś podpisu cyfrowego 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@davis-SS @twojezdrowie_org @lottoys @a-term @kostas11 

Przekazałam sprawę do ponownego sprawdzenia i uzyskałam potwierdzenie, że zespół techniczny zajmie się wyjaśnieniem przyczyny zgłaszanych przez Was problemów. 

Przepraszamy za utrudnienia.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

davis-SS
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

dlaczego sprawa został oznaczona jako rozwiązana chociaż tak nie jest , problem nadal występuje i nic z tym nie zostało zrobione

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@davis-SS Ten wątek nie ma nigdzie oznaczonego rozwiązania, bo tak jak napisała wczoraj Natalia nasz zespół wciąż szuka przyczyny tych problemów. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@nat_not  To ładnie, pracujecie nad tym już od kilku miesięcy, ale wiadomo  wina zawsze jest  po stronie  użytkowników.

Ja zgłaszałem problem 6.04 i jak widać nic się nie zmieniło.

Pracujcie dalej....

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/dyskusje-kupujących/nowy-wygląd-reklam-allegro/m-p/553200#M180892

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

potwierdzam problem

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@davis-SS mi na Gmaila przychodzą poprawnie, wiedzę że mało kto ma ten problem bo nie widać za dużo zgłoszeń, może coś masz źle ustawione w poczcie, przeglądarce, jakieś kodowanie ???

________
Κώστας
oznacz moderatorów

davis-SS
#9 Pomysłodawca#

Wszystko działało poprawnie do 10:15 , wszystkie późniejsze maile z allegro mają jakiś dziwny załącznik o nazwie smime.p7s (czyli do wiadomości jest dołączony jakis podpis cyfrowy).  I w każdej wiadomości w której jest ten cyfrowy podpis i otwieram go w programie windows live mail to nie ma polskich znaków. Najwidoczniej ten załącznik nie powoduje problemu w każdym programie pocztowym 

oznacz moderatorów

twojezdrowie_org
#9 Pomysłodawca#

U mnie to samo. Program pocztowy Windows Live Mail. Niektóre wiadomości przychodzą z oznaczeniem "Cyfrowo podpisana i sprawdzona" i te mają krzaczki zamiast polskich liter. Inne, bez tej adnotacji wyświetlają się poprawnie.

Piotr

oznacz moderatorów

lottoys
#11 Animator#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Problem jest od samego rana, u mnie każda wiadomość z Allegro ma załącznik, nawet po wpłacie na saldo podziękowanie za wpłatę ma załącznik, każda wiadomość bez wyjątku. .. ale tylko z Allegro

ee00c086-ccd8-4811-83bb-2d993d00e3aa.jpg

oznacz moderatorów