anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Powiadomienia przychodzące z allegro - problem

davis-SS
#9 Pomysłodawca#

Czy do was też dzisiaj wszystkie mailowe powiadomienia z allegro zaczęły przychodzić z jakimiś dziwnymi certyfikatami i załącznikami?

Mój program pocztowy wyświetla informację o jakimś certyfikacie i największy problem jest taki że nie mam w tych wiadomościach polskich znaków 

oznacz moderatorów
17 ODPOWIEDZI 17

davis-SS
#9 Pomysłodawca#

allegro problem.png

oznacz moderatorów

davis-SS
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_   czy wiadomo wam coś o tym problemie ??

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@davis-SS Proszę Cię o przesłanie zrzutów ekranu bez ukrywania części treści na adres: spolecznosc@allegro.pl. Przekażę tę sprawę do weryfikacji.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

davis-SS
#9 Pomysłodawca#

Mail został wysłany , proszę o pilną załatwienie sprawy

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@davis-SS Zespół techniczny przeanalizował Twoje zgłoszenie i nie potwierdził błędów po naszej stronie. Możesz jeszcze przesłać wiadomości zapisane w pliku *.eml. i wówczas zostaną ponownie sprawdzone, jednak w tym momencie sugerujemy kontakt z obsługą techniczną poczty, z której korzystasz.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

a-term
#2 Obserwator#

Pani Moderatorko,  taki bład już u was  się pojawiał kilkukrotnie, tu jest poprzednia dyskusja, https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zaawansowani-sprzedawcy/powiadomienia-od-allegro-problem-z-zabezpi...

 

tam też Pani Moderatorka napisała że dział techniczny nie widzi problemu i to pewnie nasze skrzynki, po jakimś czasie problem znaleziono

oznacz moderatorów

a-term
#2 Obserwator#

może to przypomni temat: 

"

 ‎30-03-2022 16:23
 

@marrrro77 @medalik_2009 @RED @davis-SS @AQUASYSTEMS dziękuję za Wasze zgłoszenia. Zespół techniczny pracuje nad rozwiązaniem tego problemu. 
Gdy tylko otrzymam więcej informacji w tej sprawie wrócę do Was. Na razie muszę poprosić Was o cierpliwość. 

AKTUALIZACJA 1.04.2022 9:13:
Znaleźliśmy przyczynę oraz rozwiązanie problemu. Powiadomienia powinny już przychodzić w prawidłowej formie. Dziękuję za Wasze zgłoszenia!  

   Monika
   Moderatorka"
oznacz moderatorów

davis-SS
#9 Pomysłodawca#

@nat_not Dokładnie tak jak napisał @a-term jest to identyczny problem który mieliście rok temu. W waszych wiadomościach przesyłany jest jakiś podpis cyfrowy który powoduje że dostajemy je bez polskich znaków. I w pliku eml ta wiadomość będzie się wyświetlała normalnie. W sumie już sam przed chwilą wyczaiłem że w programie pocztowym jak zmienię kodowanie  wiadomości ze środkowoeuropejskiego na unicode to wtedy wasze wiadomości wyświetlą mi się z polskimi znakami ale to nie jest rozwiązanie problemu. Bo wszystko działało prawidłowo dopóki do wiadomości nie dołączyliście jakiegoś podpisu cyfrowego 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@davis-SS @twojezdrowie_org @lottoys @a-term @kostas11 

Przekazałam sprawę do ponownego sprawdzenia i uzyskałam potwierdzenie, że zespół techniczny zajmie się wyjaśnieniem przyczyny zgłaszanych przez Was problemów. 

Przepraszamy za utrudnienia.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

davis-SS
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

dlaczego sprawa został oznaczona jako rozwiązana chociaż tak nie jest , problem nadal występuje i nic z tym nie zostało zrobione

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@davis-SS Ten wątek nie ma nigdzie oznaczonego rozwiązania, bo tak jak napisała wczoraj Natalia nasz zespół wciąż szuka przyczyny tych problemów. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@nat_not  To ładnie, pracujecie nad tym już od kilku miesięcy, ale wiadomo  wina zawsze jest  po stronie  użytkowników.

Ja zgłaszałem problem 6.04 i jak widać nic się nie zmieniło.

Pracujcie dalej....

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/dyskusje-kupujących/nowy-wygląd-reklam-allegro/m-p/553200#M180892

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

potwierdzam problem

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@davis-SS mi na Gmaila przychodzą poprawnie, wiedzę że mało kto ma ten problem bo nie widać za dużo zgłoszeń, może coś masz źle ustawione w poczcie, przeglądarce, jakieś kodowanie ???

________
Κώστας
oznacz moderatorów

davis-SS
#9 Pomysłodawca#

Wszystko działało poprawnie do 10:15 , wszystkie późniejsze maile z allegro mają jakiś dziwny załącznik o nazwie smime.p7s (czyli do wiadomości jest dołączony jakis podpis cyfrowy).  I w każdej wiadomości w której jest ten cyfrowy podpis i otwieram go w programie windows live mail to nie ma polskich znaków. Najwidoczniej ten załącznik nie powoduje problemu w każdym programie pocztowym 

oznacz moderatorów

twojezdrowie_org
#9 Pomysłodawca#

U mnie to samo. Program pocztowy Windows Live Mail. Niektóre wiadomości przychodzą z oznaczeniem "Cyfrowo podpisana i sprawdzona" i te mają krzaczki zamiast polskich liter. Inne, bez tej adnotacji wyświetlają się poprawnie.

Piotr

oznacz moderatorów

lottoys
#11 Animator#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Problem jest od samego rana, u mnie każda wiadomość z Allegro ma załącznik, nawet po wpłacie na saldo podziękowanie za wpłatę ma załącznik, każda wiadomość bez wyjątku. .. ale tylko z Allegro

ee00c086-ccd8-4811-83bb-2d993d00e3aa.jpg

oznacz moderatorów