anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Próba wyłudzena ?

Opony-PapaRace
#7 Wielbiciel#

@N_Nitka28@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@Sa_nova@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_ 
Witam

Mam problem z pewnym klientem, zakupił on u mnie towar, pytał o różne rzeczy, dostał odpowiedni, jedna okazała się błędna ( chodzi o dokładny rozmiar opony co jest niemożliwe do zmierzenia bez zamontowania na felgę i odpowiedniego ułożenia opony ) . 
Pomimo że opony były zamontowane, zezwoliliśmy na zwrot oraz pokrycie kosztów zwrotu .

Niestety klient usilnie próbuje wyłudzić ode mnie 50 zł " zniżki " i że zostawi sobie opony które jak opisał "
 Blacha od tunelu kosiska zawadza mi o ziemię (część stała przy traktorku, nie regulowana) " przez co wnioskuję że opony są ok, a niechęć klienta do zwrotu skłania mnie do zastanowienia się nad próbą wyłudzenia . 

Proszę o pomoc co mogę zrobić z takim klientem i gdzie ewentualnie go zgłosić .

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

SpeedyGonzalezz
#10 Popularyzator#

@Opony-PapaRace Obawiam się, że musisz sam rozstrzygnąć, co Ci się bardziej opłaca. Allegro w takie rzeczy nie ingeruje. Każdy prędzej czy później trafia na takiego cwaniaczka, ale większość sprzedawców preferuje święty spokój, więc wyhodowana przez Allegro patologia działa dalej

--------------------------------------------------
Najszybsza mysz w całym Meksyku
oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@Opony-PapaRace sytuacja jest prosta - zaproponowałeś zwrot pieniędzy za całość i to jest decyzja ostateczna -  na nic innego nie masz obowiązku się zgodzić - zacytuj przepisy - były tu podawane na forum.

Dodatkowo kupujący łamie przepisy - w momencie złożenia reklamacji powinien zaprzestać używania przedmiotu by nie pogorszyć jego stanu.

oznacz moderatorów